Банк шахрай

clank 27 жовтня 2020, 20:43
Для тех кто хочет оформить карту 100дней Схема мутная на 100 проц. Даже не думайте ввязываться. Разведут! Погашаешь задолженность а оказывается не погашаешь надо быть очень внимательным и ждать выписки о погашении на каткой то вкладке (Х** знает где) причём эта выписка формируется несколько дней ( несколько дней Карл) 21 век на дворе. Если ты неуважений як я и решил что баланс на карте 100к это погашённый кредит в льготный период ан нет проценты по странной схеме с тебя снимут и даже застенчиво ни о чем не предупредят Такой эвропейський банк с украинским характером. Короче РАЗВОДНЯК|||
Райффайзен Банк
27 жовтня 2020, 20:54
Доброго вечора! Дуже прикро, що у Вас склалося таке негативне враження про нашу картку. Запевняємо Вас, умови повністю прозорі і описані в Правилах обслуговування фізичних осіб, які розміщені на нашому сайті і є частиною договору, що підписується з клієнтом. Здійснюєте безготівкові операції, щомісячно вносите плановий платіж та пільговий період діє протягом 100 днів з моменту проведення першої операції. Погасили в цей період заборгованість
повністю ( на кінець дня у виписці відображається 0) жодні проценти не нараховуються. Якщо потрібно, зверніться до нашого Інформаційного центру, або напишіть в чаті Банку, запитайте про все, що викликає сумнів, все детально пояснимо і жодних неприємних сюрпризів не виникне.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp