Слив информации клиентов банка в сеть интернет

Владимир Ващук 30 червня 2020, 15:17
Позвонили с 044...( Киевский номер) Сказали что служба безпеки банка Аваль. Назвали мои ФИО, год рождения, полностью номер карты и срок действия карты. Моя вина только в том что я назвал пин-код и потерял 5000 гр. Своей вины банк Аваль не признает и низачто не отвечает. Виноваты клиенты что они везде распространяют свои данные. Данные клиентов ПриватБанка продавали в Телеграмме по 50$. Почем данные клиентов банка Аваль?
Райффайзен Банк
30 червня 2020, 15:27
Доброго дня, Володимир! Нам дуже прикро що Ви потрапили в таку ситуацію та стали жертвою шахрайства з боку третіх осіб. Запевняємо Вас, що працівники Банку ознайомлені та дотримуються порядку роботи з даними Клієнтів, в тому числі і щодо їх збереження та не розголошення будь -яким особам. В той же час і Клієнт, зі свого боку, зобов'язаний не повідомляти нікому данні платіжних карток, паролів, що надходять на номер телефону та ін.
На жаль, в даній ситуації Ви маєте звертатися до правоохоронних органів, ми ж у свою чергу надамо всю інформацію, наявну у нас, щодо даних операцій, на відповідний запит, оформлений згідно законодавства та будемо сприяти проведенню розслідування.
З повагою та турботою про Вас
@RaifHelp

Владимир Ващук
Владимир Ващук
30 червня 2020, 16:45
Ответ банку. Данные никому не повидомляв. Откуда у мошенников ном. моего телефона,номер карточки ,ФИО,год рождения, срок действия карточки. Кто виноват в сливе информации клиентской базы банка. Я буду на Вас давить, пока не добьюсь возмещения ущерба. Моя вина ,что я сказал пин-код. За утечку информации виноват банк.
Lesika1
Lesika1
1 липня 2020, 10:43
Коли ж люди запам'ятають, що за будь якиз обставин неможна надавати дані по карті по телефону... А інфу по Вам можна знайти в інеті... Згадайте, хоч колись розраховувались карткою в інеті? Або замовлення...

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Слив информации клиентов банка в сеть интернет