звонков от банка нет о страховке......

konovalova70 11 червня 2020, 12:46
Відділення за адресою: Херсон, пр-т 200 років Херсону, 41-А
в банк приносят договора страхования. банк ни одного раза не звонил что документы у них в банке. наверное специально для того чтобы начислить потом штрафные санкции.приходится все время звонить в страховую компанию чтобы узнать когда в отделении банка появились документы для подписи. потомучто в 2019 году уж мне начислили штраф и приходится платить по кредиту по ипотеке уже на 300 грн больше
Райффайзен Банк
11 червня 2020, 18:28
Доброго дня!
В разі, якщо Клієнт звертається безпосередньо у відділення для підписання договорів, працівник відділення, зідзвонившись з співробітником страхової компанії, відразу оговорюють дату візиту для підписання підготовлених договорів та повідомляють її Клієнту. Якщо ж Клієнт звертається безпосередньо до страхової компанії, інформацію про дату підготовки та передачі договорів надає працівник страхової компанії. Запевняємо Вас, що ми в жодному разі не маємо намірів завдати Клієнтам будь-яких незручностей, навпаки, намагаємось завжди йти на зустріч та вирішувати питання на користь Клієнтів. Сьогодні з Вами зв'язувався працівник відділення для погодження дати візиту у відділення.
Сподіваємось, що в подальшому жодних непорозумінь не виникатиме:)
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 11 червня 2020, 12:50
Доброго дня!
Ми обов'язково здійснимо запит у вказане Вами відділення та повідомимо Вам інформацію по даній ситуації. Будемо вдячні, якщо додатково в особистих повідомленнях зазначите свій ІПН. Дякуємо за відгук.

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex