Отмените запись для юрлиц

TatianaAl 30 березня 2020, 16:38
Відділення за адресою: Херсон, пр-т Ушакова, 53
Здравствуйте. Я представляю юрлицо в г.Херсон. Обслуживаемся в отделении на пр.Ушакова,53. Завтра у меня по срокам выдача зарплаты. На горячей линии ответили что свободно только на 03.04.20. Я не могу выдать зарплату с нарушением сроков т.к. это чревато штрафными санкциями. А еще я не могу предвидеть что запись уже на неделю вперед. Отмените запись для юрлиц или сделайте отдельную очередь.
Райффайзен Банк
30 березня 2020, 17:19
Доброго дня, шановна Тетяна.
Відділення працюють в особливому режимі обслуговування за попереднім записом, у зв'язку з впровадженням жорстких карантинних заходів на території України. Просимо віднестись з розумінням, оскільки в поточній ситуації прагнемо мінімізувати контакти задля безпеки наших клієнтів та співробітників.
В Банку можливо відкрити зарплатний проект та здійснювати виплату заробітної плати на картки робітників онлайн в системі «Raiffeisen Business Online».
Для можливості встановлення альтернативного варіанту врегулювання ситуації, просимо вказати ЄДРПОУ Вашої організації у повідомленні за даною відповіддю, натиснув на «відправити особисте повідомлення банку».
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»

30 березня 2020, 16:46
Практичные бизнесмены уже давно перевели выдачу заработной платы
своим сотрудникам на карточные счета (зарплатный проект).