Нет 500-гривневых купюр в банкоматах

YuryRed 14 грудня 2019, 17:42
Раз в месяц мне надо снять деньги в банкомате в Ирпене. Обхожу 3 банкомата в центре города (ул. Антонова, ул. Шевченка, возле ЭКО-маркета вроде ул. Соборная) и нигде нет купюр по 500 грн. И так я обхожу 3 банкомата по 3-4 дня иногда подряд иногда через 1-2 дня. В итоге с большим трудом таки удается снять нужную сумму. Но это же не нормальная работа банкоматов.
Райффайзен Банк
17 грудня 2019, 11:58
Доброго дня.
Номінал купюр, які завантажуються у банкомати, визначається шляхом аналізу запитуваних сум та кількості операцій за певний період часу. Це дозволяє визначити найбільш затребувані банкноти та оптимізувати роботу кожного конкретного банкомату. Дійсно, іноді трапляються ситуації, коли номінал певних купюр закінчується раніше ніж інші номінали.
Запевняємо Вас, що наші служби технічного обслуговування докладають зусиль для забезпечення безперебійної роботи банкоматів та наявності купюр різних номіналів.
Нам прикро, що ситуація, яка склалася під час Вашого обслуговування, завдала Вам незручності і залишила негативне враження про роботу Банку вцілому.
Дозвольте принести Вам наші вибачення. Банк цінує кожного клієнта та всі працівники докладають зусиль для забезпечення належного рівня послуг.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»