Проблема з безконтактною оплатою (Raiffeizen Pay vs. Google Pay)

Остап М'язга 11 липня 2019, 10:22
Відділення за адресою: Львів, вул. Любінська, 4
Змушений користуватися додатком Raiffeizen Pay і це просто знущання. Додаток працює 1 раз з 10-ти, функція «завжди увімкнено» то просто гірше з гіршого, в мене ще жодного разу нормально не спрацювала (на хвилиночку, користуюся додатком близько пів року!).

Наполегливе прохання-вимога від імені всіх клієнтів банку, ПІДКЛЮЧІТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ GOOGLE PAY!!!
Попіклуйтесь трохи про своїх клієнтів, щоб більше не треба було біля каси соромитись і створювати чергу, тому що ваш безнадійний додаток не можу виконати свою функцію!!!
Райффайзен Банк
11 липня 2019, 17:39
Доброго дня, Остапе Ігоровичу!
Банк уважно стежить за сучасними тенденціями на ринку мобільних платежів і завжди намагається розширювати можливості для наших Клієнтів. На сьогоднішній день, дійсно, додавання платіжної картки до системи платежів Google Pay неможливе, але, запевняємо Вас, що ми активно працюємо в цьому напрямку. У разі реалізації такої можливості інформація буде додана на офіційному сайті Банку www.aval.ua.
Додатково, у разі виникнення проблем при користуванні мобільним додатком Raiffeizen Pay, для можливості вжиття заходів з виправлення таких проблем, просимо надсилати запит на letters.ib@aval.ua з детальним описом ситуації.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

oleg3600
oleg3600
16 липня 2019, 23:47
Думал, что я один такой пострадавший. Добавлю, что в аналогичной топикстартеру ситуации звонил на горячую линию. Там посоветовали удалить и заново поставить приложение  Raiffeizen Pay.  Проделал это. Помогло ровно на один раз. Дальше все тоже самое - приходится лезть за карточкой. Райфейзен, Вам не стыдно?

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Проблема з безконтактною оплатою (Raiffeizen Pay vs. Google Pay)