Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Райффайзен Банку: Козятин, вул. Героїв Майдану, 17

Адреса:
Вінницька область, Козятин, вул. Героїв Майдану, 17
Телефон:
0 800 500-500
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, (каса: 08:30-16:45), тех.перерва: 16:45-17:00, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Power Banking

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
8 грудня 2023, 9:32
30.11.23р. звернулася на відділення для оформлення депозиту, але по сьогоднішній день, рахунок так і не відкрили. Звернувшись на гарячу лінію почула відповідь, що обробляти моє звернення вони можуть стільки, скільки будуть вважати за потрібне. Але прочитавши коментарі про банк я в шоці і розумію, що перевірка триватиме ще не один день.
Але питання, що можна так довго перевіряти, кредитів ніколи не було, зате були депозити в інших банках, але так ніколи ніяких проблем з перевіркою не виникало.
Коментарі (3)
Ответ банка
Райффайзен Банк
8 грудня 2023, 9:39
Добрий день!

Нам дуже прикро, що склалась така ситуація та Ви отримали негативні емоції. Розуміємо, що кожен Клієнт бажає відкрити депозитний вклад на найвигідніших умовах. Ми піклуємось про надійність Ваших коштів та щоденно працюємо над тим, щоб всі Клієнти були задоволені. Хочемо зазначити, що у нашому Банку працюють компетентні та досвідчені працівники, які зацікавлені у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми з радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
4
15 лютого 2023, 22:06
Сьогодні заблокували мою картку, причина досі для мене не відома, мені її не говорять, сказали що це конфіденційна інформація, сказали що я більше не можу навіть відкрити новий рахунок! Я досі в недорозумінні! 12 років користуюся цим банком і ніколи ніяких притензій не було і мене все влаштовувало, до сьогоднішнього дня! Без пояснень і всього іншого!
Коментарі (5)
Ответ банка
Райффайзен Банк
16 лютого 2023, 8:57
Доброго дня!
Дякуємо за очікування відповіді.
Нам дуже приємно мати з Вами співпрацю такий тривалий період, ми це цінуємо.
Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо при використанні рахунку виявлено порушення умов договору та його було використано не за призначенням, карти до рахунку обмежуються та подальше використання рахунку є неможливим.
Для більш детального аналізу ситуації, просимо Вас завітати у найближче відділення Райфу.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
без оцінки
28 лютого 2017, 23:40
Підкажіть будь ласка!!! моя мама вставила карточку прозора в термінал самообслуговування, хотіла положить гроші на кредитний рахунок, там залишалася сума3257.18гр.треба було положить 542.82гр.але ввела 550гривень,і другий раз 542.82гр.і ця сума знялась з її кредитки,і видало три великі чеки а грошей не було куди всунути! вона пішла в банк з квитанціями, пояснила ситуацію,і начальник відділення пояснила що ця сума повинна повернутись через день, два! тоість 1092.82гр.мама заспокоїлась,і проплатила через касу те що повинна була положить на кредитний ліміт! пройшло більше місяця,і ніхто не шивелиться,і на данний момент висить мінус,і ще і проценти ростуть!!!
Написати коментар
Ответ банка
Райффайзен Банк
7 березня 2017, 16:27
Шановна olgunija!

За встановленою інформацією, 13.01.2017 р. Ви намагалися виконати поповнення кредитного карткового рахунку через Інформаційний кіоск Банку. Даний технічний засіб дозволяє здійснювати безготівкові платежі та перекази між власними рахунками Клієнта і на користь третіх осіб за допомогою платіжних карток, та не обладнаний слотом для приймання готівки. Готівкове поповнення кредитної картки можливо виконати через депозитний банкомат або касу Банку.
Враховуючи зазначене, фактично Ви здійснили два безготівкових платежі з кредитного карткового рахунку, один з яких було списано з рахунку та одразу повернено. Другий платіж було направлено на погашення відсотків за кредитом.
Оскільки погашення заборгованості за кредитним картковим рахунком шляхом списання коштів з цього ж рахунку технічно неможливе, для уникнення прострочення планового платежу співробітником відділення Вам було рекомендовано здійснити поповнення іншим способом, наприклад, через касу Банку. Станом на 07.03.2017 р., кошти, помилково сплачені Вами 13.01.2017 р., повернено на Ваш рахунок у повному обсязі.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Райффайзен Банку за адресою Козятин, вул. Героїв Майдану, 17. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Райффайзен Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Райффайзен Банку розташованому за адресою  Козятин, вул. Героїв Майдану, 17- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.