Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Райффайзен Банку: Косів, вул. Незалежності, 73

Адреса:
Івано-Франківська область, Косів, вул. Незалежності, 73
Телефон:
0 800 500-500
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00 (каса: 09:00-17:30), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
5 не зарахована
2 квітня 2020, 17:51
Добрий день! Можна взнати скільки буде коштувати перерахувати кошти у євро з Австрії конкретно з банку Райфайзен і чи потрібна отримавучу карта Аваль?
Написати коментар
Ответ банка
Райффайзен Банк
2 квітня 2020, 18:03
Доброго дня, шановний Іван.
Всі банки країн Центральної та Східної Європи, також, як і АТ «Райффайзен Банк Аваль», є дочірніми банками міжнародної групи «Райффайзен» і працюють незалежно один від одного. У зв’язку з цим, для уточнення інформації про комісію за переказ, рекомендуємо звертатись до банку, послугами якого Ви плануєте скористатись.
Якщо переказ буде відправлятись за системою «Swift» то для зарахування переказу, отримувачу необхідно мати в нашому Банку валютний поточний або картковий рахунок.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Райффайзен Банку за адресою Косів, вул. Незалежності, 73. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Райффайзен Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Райффайзен Банку розташованому за адресою  Косів, вул. Незалежності, 73- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.