Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Райффайзен Банку: Кобеляки, вул. Шевченка, 2

Адреса:
Полтавська область, Кобеляки, вул. Шевченка, 2
Телефон:
0 800 500-500
Час роботи:
Пн-Пт: 08:00-17:00 (каса: 08:00-16:30), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
10 січня 2020, 13:39
Ужастное отдиление в Кобеляках Полтавской обл. Один банкомат на все Кобеляки и ещё один в банке, что не прийдеш всегда нету денег. В будний день стоял в очериде в кассу чтобы получить зарплату. У воскресенье пошло на базар а деньги получить негде. Банкомат опять не работает а банк закрыт. Уже все Кобеляки жалуются на Ваш банк. В другом бонкомате снять, так вы же комиссию снимите, так главное не чужой банк берет комиссию а Аваль банк. Это уже наглеж. Потихоньку люди начинают отказываться от вашего супер банка.
Коментарі (7)
Ответ банка
Райффайзен Банк
11 січня 2020, 16:56
Доброго дня.
По-перше, дозвольте принести вибачення за незручності, що виникли в процесі обслуговування в Банку. За отриманою інформацією, працездатність даного банкомату відновлено 05.01.2020. Додатково інформуємо, що Банк пропонує різноманітний набір послуг, відповідно існують різні тарифні моделі обслуговування карткових рахунків.
Існують тарифні моделі, які дозволяють знімати готівку в банкоматах будь-яких банків без комісії. У разі якщо клієнта не задовольняє обрана тарифна модель, існує можливість змінити пакет послуг на більш прийнятну.
Ознайомитися із запропонованими пакетами послуг можна за посиланням: https://www.aval.ua/privatnim-osobam/rahunok/platizhni-kartki.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Райффайзен Банку за адресою Кобеляки, вул. Шевченка, 2. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Райффайзен Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Райффайзен Банку розташованому за адресою  Кобеляки, вул. Шевченка, 2- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.