Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Райффайзен Банку: Могилів-Подільський, вул. Ринкова, 56/1

Адреса:
Вінницька область, Могилів-Подільський, вул. Ринкова, 56/1
Телефон:
0 800 500-500
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, (каса: 08:30-17:00), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Power Banking

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
10 березня 2020, 12:30
Доброго дня! Зателефонувавши на гарячу лінію Райффайзен Банку Аваль, хотіла взнати номер телефону Могилів-Подільського відділення цього банку для консультації, бо даром їхати за 8 км не хотілося. Однак, мені відповіла оператор, що у відділенні немає стаціонарного телефону, тому мені прийдеться лише їхати до відділення банку і уточняти інформацію!!! Я вважаю це якась неповага до клієнтів! Я з таким вперше стикнулася, щоб в такій установі взагалі не було телефону!
Коментарі (8)
Ответ банка
Райффайзен Банк
10 березня 2020, 16:12
Доброго дня.
Співробітники відділення не проводять обслуговування клієнтів в телефонному режимі. Додатково інформуємо, що з будь-якого питання існує можливість звернутися до Інформаційного центру Банку.
Нам шкода, що ситуація, що склалася залишила негативне враження про роботу Банку вцілому.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Райффайзен Банку за адресою Могилів-Подільський, вул. Ринкова, 56/1. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Райффайзен Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Райффайзен Банку розташованому за адресою  Могилів-Подільський, вул. Ринкова, 56/1- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.