Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Райффайзен Банку: Канів, вул. О. Кошового, 2/5

Адреса:
Черкаська область, Канів, вул. О. Кошового, 2/5
Телефон:
0 800 500-500
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30 (каса: 08:30-17:00, перерва: 12:00-12:45), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
2
22 грудня 2023, 18:53
Доброго вечора…
Мені заблокували карти.
Мій чоловік військовослужбовець. У нього довгий час були заблоковані картки., так як я отримую мінімальну заробітну плату ми багато позичали по тій причині що мій чоловік на даний час проходить лікування після поранення при захисті батьківщини.і все проходило через мій рахунок, потім чоловіку розблокували картки і всю свою заробітну плату він перекидав мені.
Я відправила на електр. почту райф скріншоти переказів з чоловіка карти на мою, свідоцтво про шлюб, та форму 5 … Я не знаю які ще потрібні аргументи щоб їх розблокували!
Причина чому позичали -потрібні були гроші як мінімум на прожиття та лікування чоловіка, його постійні переїзди, потреби і т. д. Так як він проходить лікування.
Причина чому чоловік перекидав мені свою ЗП — по перше на борги, і просто щоб у нас були якісь гроші!!!
Коментарі (2)
Ответ банка
Райффайзен Банк
22 грудня 2023, 18:58
Вітаємо.

Нам дуже шкода, що виникла така ситуація та вона викликала у Вас негативні емоції. Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів.

Хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми розуміємо, що блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Ми готові допомогти у вирішенні питання просимо, будь ласка, написати нам в приватні повідомлення фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код власника рахунку. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
4
30 листопада 2023, 14:52
Поповнював картку в терміналі банку Аваль, при виконанні команди «Виконати» був збій роботи терміналу, тому гроші на картку не поступили. Але ж гроші термінал всмоктав! Телефоную на «гарячу лінію», пояснюю ситуацію оператору, без зайвих сперечань заявку на спірну трансакцію прийнято. Ще двічі мені телефонували щоб зясувати обставини, бо трансакція у терміналі не зареєстрована, але через три дні гроші було повернуто на рахунок. І це не кілька гривень, а кілька тисяч! Дуже вдячний робітникам, які допомогли. Сподіваюсь, описані дії ще комусь допоможуть.Головне — знати, як діяти та не втрачати надію.
Написати коментар
Ответ банка
Райффайзен Банк
30 листопада 2023, 14:59
Добрий день!

Надзвичайно приємно отримувати слова подяки та позитивний відгук, щодо роботи наших співробітників. Радіємо, що Ви залишилися з гарним настроєм і приємними емоціями, після спілкування з нами.
Кожного дня докладаємо максимум зусиль, щоб наші Клієнти були задоволені сервісом.
Дякуємо, що Ви з нами!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Райффайзен Банку за адресою Канів, вул. О. Кошового, 2/5. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Райффайзен Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Райффайзен Банку розташованому за адресою  Канів, вул. О. Кошового, 2/5- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.