Найжахливіший банк в Україні

seniordev 30 березня 2024, 17:52
По перше мобільний додаток — це жах суцільний! Дизайн з 2010 року, функціонал обмежений максимально, порівняно з функціоналом моно чи приват — це тільки для перевірки балансу.
Друге — це звязок з оператором — в них настільки кончена та застаріла ІТ інфраструктура, що звязатися можна лише через вайбер чи телеграм. Навіть звичайного чату немає.
Третє — це сайт, він просто кончено лагаєт (тормозить). Іноді просто не завантажуються сторінки.
Четверте що стало крапкою і я закрив карту, це спроба отримати виписку по карті п отранзакціі. Ці невдахи присилають її тільки на ЕМЕЙЛ КАРЛ, і для того треба пройти три етапи верифікації, навіть якщо в тебе відкритий додаток. Бо в цьому паторочному банку у функціоналі як додатку так у власному кабінеті на сайті НЕМАЄ функціоналу для отримання виписки. Я бажаю щоб це банк закрився, бо з таким рівнем він не достойний на існування! Карту закрив, додаток видалив, дякую!

А ще одне — вайс перекази (за кордну) йдуть сутки, в пріваті це 20 хвилин)

Pumbovik
Pumbovik
30 березня 2024, 20:33
Это разработка глючного финтеха Kapowai, они делают такие кастрированные проги или полностью АБС для ¾, ТАС, аккорда, Клирингового дома… До привата им настолько далеко, что это все полностью надо выбросить

Курс валют в Акордбанк

USD 41 41.55