astr456 25 лютого 2022, 16:05
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Головна, 61-63
Недавно оформив картку «Найкраща картка» від Аккордбанку. https://accordbank.com.ua/docs/retail/cards/naykrascha_kartka.pdf
От актуальні тарифи, які розміщені на сайті станом на 15:51 25.02.2022 року.
Вирішив скористатися можливістю зняти власні готівкові кошти у сумі 5000 грн. без комісії згідно тарифів. Готівку знімав у банкоматі Аккордбанку у м. Чернівці. Банкомат видав квитанцію про зняття коштів, де зазначено, що комісія дорівнює 0 грн. Також жодних попереджень про те, що кошти зніматимуться із комісією на екрані банкомата не було. Згодом зайшов в інтернет банкінг і побачив, що було списано комісію
В валюті операції: 5 000,00 UAH
В валюті рахунку: 5 000,00 UAH
Комісія: -50,00 UAH
Одразу зателефонував до банку на гарячу лінію. Оператор сказала, що від вчорашнього дня комісія становить 1%, причому на сайті тарифи не змінювали і клієнтів жодним чином не повідомляли про зміну тарифів. Скаргу чи заяву на повернення коштів оператор також відмовилась приймати.
Будьте уважні, банк в односторонньому порядку мінив комісію, нікого не повідомивши.
Так можна поставити і 10% без попереджень. Вважаю, що мої права як клієнта порушені. Банк відверто займається шахрайством. Посилання на тарифи надав вище, фото квитанції з банкомата та скріна з інтернет банкінгу долучу за необхідності.

Ans
Ans
17 липня 2022, 3:22
Позвонить в банк и возможно на горячую линию НБУ
Viktor Pravda
Viktor Pravda
8 вересня 2022, 9:22
Брєєєхня. Знімав на протязі року суми і в 100 000 грн., ні разу не було ніякої комісії. Тільки потрібно було виставити в додатку обмеження суми і кількість втикань карточки.
Знімав з банкоматів не Акорда те саме до 100 000 без комісії.
Найкращий банк з яким мені приємно працювати (Вараш АКОРДБАНК, Відділення № 33).

Курс валют в Акордбанк

PLN 9.06 10
USD 39.5 40

Курс валют в Акордбанк

PLN 9.06 10
USD 39.5 40
Головна / Банки України 🏦 / Акордбанк 💰 / Відгуки про Акордбанк 📝 / Змінили тарифи на зняття власних коштів до 5000 грн. по тарифу «Найкраща картка» без будь-яких попереджень