як я закривала золоту картку

vmira01 16 серпня 2015, 9:32
потрібно було відкрити золоту картку-відкрили за лічені хвилини, що дуже здивувало (співробітник банку не попередив за щомісячний платіж), зато коли прийшлось її закрити — ходила три місяці закривати, хоча карточки на руках вже не було, співробітник банку порізала її, але за користування карточкою все рівно ішло нарахування, якийсь збій був в системі, ніяк нехотілось йому мою карточку закривати.От так я всі три місяці ходила в А-банк на пл.Осмомисла.Накінець коли потрапила до зав.відділенням — карточку закрили за 5 хвилин (правда знову прийшлось заплатити).проблема не в 100 грн. а в тому що ти тратиш свій час на некваліфіков.співробітників

ABankQM
ABankQM
16 серпня 2015, 13:34
Vmira01, доброго дня.
Перепрошуємо від імені нашого банку за всі завдані незручності. Дозвольте нам детальніше розібратися в ситуації. Надішліть, будь ласка, адресу та дати відвідувань відділення Ваші контактні дані на нашу пошту help@pb.ua, зазначивши посилання на цей пост.
Сподіваємося на зворотний зв’язок!
З повагою, А-Банк.
sanch ☺
sanch ☺
17 серпня 2015, 8:38
Вам выдали справку о закрытии счета? Если нет, то через время с Вас опять могут потребовать оплатить долги по комиссиям.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку