Банк порушує законодавство, а на клієнтів абсолютно пофіг!

batyriev 20 травня 2024, 15:19
У листопаді 2023 року заблокували рахунок ФОП та кошти на ньому на 180 днів. При цьому всі документи та договори було надано при перевірці. Всі податки сплачено. Але проблема навіть не в цьому. 03.05.2024 строк блокування вийшов, але рахунок так і не розблоковано, кошти в розмірі 700тис. банк утримує. На звернення у підтримку надають лише одну відповідь — вашим питанням займається співробітник, очікуйте на дзвінок, ніяких термінів немає, коли це буде — повідомити не можемо. Вважаю що це грубе порушення правил обслуговування як клієнта банку. Я не турбував банк все 180 днів, розуміючи що таке буває, але строк минув — а банк каже очікуйте невідомо скільки, вам колись подзвонять.
Абанк
Підтримка Абанку 20 травня 2024, 19:26

Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки.

Детальна інформація щодо порядку розгляду зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Ми завжди відповідально ставимось до питання регламентів та робимо все можливе для їх виконання.

Взяли Ваше питання на контроль, зробимо все можливе для скорішого вирішення та повідомимо Вас за результатом.

natashaGra
natashaGra
20 травня 2024, 19:58
Будьте осторожны, по тому пункту на который банк ссылается — могут отобрать 30 процентов комиссии от всех денег на ваших счетах. Скорее всего именно это основная причина блокировки
energolux
energolux
20 травня 2024, 20:52
Ответ один. Украине не нужны частные предприниматели, Украине дороже банкиры и Олигархи, и еже с ними.)

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Банк порушує законодавство, а на клієнтів абсолютно пофіг!