Заблокували рахунок і не дають вивести кошти

7724241A 25 квітня 2024, 15:07
Пару тижнів тому мені обмежили картку з проханням надати документи, що підтверджують джерело доходу. Я працював як ФОП в абанку, тому кошти що заходять мені за ведення діяльності, перераховую на фіз рахунок та користуюся. При наданні документів мені заявили, що вже не потрібні ніякі документи, і банк розірвав договір в односторонньому порядку. Я подав заяву на виведення залишків. Мені повідомили що регламент 3 робочі дні, вже йде другий тиждень, і мені не вертають кошти. Причину розірвання договору, доречі, теж не назвали.
Абанк
Підтримка Абанку 25 квітня 2024, 15:53
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.
За результатом перевірки, Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Ми зв'яжемось з Вами для врегулювання Вашого питання.

25 квітня 2024, 18:43
Читаем ложную трактовку закона банками

Выписал самые полезные чтобы опровергнуть тот бред который вам втирают)

так же в СТ 7 ч 4 указано что банк должен получить документы от держ органов что клиент либо является географически в каком то месте ненужном либо является каким то рызыковым клиентом, так же см СТ 28 которая говорит нам что чтобы оценить риски и сделать клиента рызыковым, должна пройти державна комиссия которая проведёт дослидження и даст свой высновок, рызыковый он или нет.

ст 11 належна перевирка, читаем ст 11 П 4 для кого может быть проведена *належна перевирка*
4. Належна перевірка здійснюється в разі:
наявності підозри;
Здійснення платіжних операцій (у тому числі міжнародних) без відкриття рахунка;
Проведення фінансової операції з віртуальними активами на суму, що дорівнює чи перевищує 30 тисяч гривень; виникнення сумнівів у достовірності чи повноті раніше отриманих ідентифікаційних даних клієнта;
Проведення разової фінансової операції без встановлення ділових відносин з клієнтами, якщо сума фінансової операції дорівнює або перевищує суму, визначену частиною першою статті 20 цього Закону.
Залежно від рівня ризику проведення фінансової операції належна перевірка клієнта здійснюється також у разі проведення ним кількох фінансових операцій, що можуть бути пов’язані між собою, на загальну суму, що дорівнює або перевищує суму, виз
25 квітня 2024, 18:54
Визначену ст 20, в статье 20 говорит о пороговых фин операциях которые превышают 400 т грн, если превышений в 400к нет то и не может быть проведена належна перевирка.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Заблокували рахунок і не дають вивести кошти