Незаконно утримують мої кошти

Yanagol 2 квітня 2024, 11:04
15 березня заблокували мої гроші, попросили надати документи, які підтверджують їх походження, після надання документів, сказали, що цієї інформації недостатньо (розглядали тиждень). Щоб повернути кошти вирішила розірвати відносини з банком, написала заяву та надала реквізити для відправлення перерахування грошей у інший банк (21 березня), розглядали ще тиждень. 29 березня прийшло смс, що банк вирішив зі мною розірвати стосунки, попросили надати реквізити для перерахування, які я відправила тиждень тому, на моє питання скільки чекати відповіли три календарних дні. Сьогодні 02.04 коштів немає, у відповідь чую: великі черги, чекайте ще. Скільки чекати ніхто не може відповісти??? Нікому не раджу співпрацювати з цим банком, найгірший банк.
Абанк
Підтримка Абанку 2 квітня 2024, 13:45
Добрий день! Додаткові перевірки характеру операцій можуть бути спричинені тим, що Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.
Банк інформує про те, що необхідно надати, якщо попередньої інформації недостатньо. Ми обов'язково перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки. Взяли питання на контроль та передали на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вам надійде повідомлення від Банку.

Fantomas2020
Fantomas2020
2 квітня 2024, 11:33
В данном случае они думают, забрать ли 30% комиссии или нет. Хотя расторжение договора было не по инициативе банка.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
3 квітня 2024, 10:27
Хули там думать

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Незаконно утримують мої кошти