Ужасный банк

andray10 29 березня 2024, 10:44
Решил закрыть счет, кормят завтраками и ничего не делают.Ужасный банк и ужасное отношение!!!
Абанк
Підтримка Абанку 29 березня 2024, 12:54
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.
Відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11. Банк має право припинити договір в односторонньому порядку.
Ми детально перевіримо всю ситуацію, яка у Вас виникла. Взяли Ваше питання з перерахунком коштів на контроль, наші Співробітники зв'язались з Вами через обраний в АБанк24 месенджер та надали інформацію, яку наразі очікуємо від Вас для перерахунку. Чекаємо на Вашу відповідь.

29 березня 2024, 12:58
Теперь понятно почему ужасный
29 березня 2024, 14:55
Что за ответ ?? я просто закрыть счет хочу .У меня счет активен и работает .вы даже щас не прочитали ,а ответили по шаблону
29 березня 2024, 18:01
Ну судя по ответу банка отмывание бабок, скорее всего крипта или дроп . Решил закрыть счёт после блокировки наверное, а банк не даёт из-за фин.мониторинта. А легальность денег подтвердить не может. Так? А что читать то, отзыв пустой и почему не дают закрыть счёт не говоришь
3 квітня 2024, 11:05
Какое отмывание денег ???какая крипта ? я хочу закрыть счет ,потому что не хочу иметь с этим банком больше дел .Мне говорят ,что очередь .Заявление уже написал и жду уже 8 дней
natashaGra
natashaGra
29 березня 2024, 17:48
Это такое стандартное отношение к клиентам- проще шаблон копировать вставить, чем читать
5 квітня 2024, 10:15
Уже 5 число и толку ноль