Не повертають гроші більше 1.5 місяці

Олексій UA 5 лютого 2024, 12:38
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Лесі Українки, 19
Вітаю! 19 грудня зі мною було розірвано договір після переводу грошей з Приват Банку.
21 грудня я написав заяву на закриття рахунку і переказ грошей в інший банк. Спочатку сказали до 1 січня буде виконано. 3 січня мені відповіли «На разі, існує черга в обробці даних звернень, у зв’язку з чим регламент розгляду може бути збільшений.» і що розгляд цього питання проходить у порядку черги. 25 січня я зателефонував і мені сказали, що до заяви буде підвищено пріоритет і протягом 3 діб гроші перекажуть. Сьогодні вже 5 лютого, але гроші так і не переказали. Прошу допомогти з питанням по переказу грошей за заявою або відповісти, коли буде виконано переказ.
Абанк
Підтримка Абанку 5 лютого 2024, 14:08
Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Приносимо вибачення, через збільшений термін переказу коштів. Наразі Ваше питання вирішене.
Полезный комментарий
Олексій UA 5 лютого 2024, 14:25
Дякую за оперативність! Проблему вирішено.

Олексій UA
Олексій UA
5 лютого 2024, 14:25
Корисний коментар
Дякую за оперативність! Проблему вирішено.
Tolkushkin
Tolkushkin
28 лютого 2024, 12:51
Доброго дня , в мене також така проблема!!Прошу допомогти з питанням по переказу грошей !!!

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Не повертають гроші більше 1.5 місяці