Не віддають гроші вже місяць

snaider475 8 січня 2024, 20:51
Просто жах! Місяць назад написали, що ми блокуємо ваші кошти (а сумма велика понад 75 тис грн) через те, що була скарга на платіж, який надійшов на мою карту, надали всі документи, які потребувала служба моніторингу банку, я звязався з відправником, бо маю з ним контакт, він сказав що 100% ніяких скарг не робив, і може в будь якій формі це підтвердити, ми це теж сказали підтримці, а вони сказали чекайе, чекаємо 100500 днів, тільки через те, що банк придумав якусь скаргу, якої не було, питання вирішують не за лічені години як в монобанку, а місяцями, і поки «типу вирішують» користуються заблоченими без причини грошима!
Абанк
Підтримка Абанку 9 січня 2024, 10:16
Добрий день! У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта. Кожне звернення та скарга проходять ретельну перевірку, тому Ви та кожен Клієнт можете бути впевнені, що безпідставно не виникне блокування через причину надходження скарг. В разі надходження скарги, наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації. Взяли питання Клієнта на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом наші Спеціалісти повідомлять особисто Клієнта.
Полезный комментарий
snaider475 11 січня 2024, 9:22
Дякую, тільки Вам сюди написав, питання швидко вирішили! Питання вирішене, всі обмеженя зняті, ☺️

9 січня 2024, 17:20
Абанк терпеть не могу, но автор забыл упомянуть , что это был за платеж.

Если это был платеж за крипту — то тут банк абсолютно правильно блокировал счет . Причем в случае с криптой даже не надо дожидаться жалобы- за крипту банк просто блокируют счета .
12 січня 2024, 1:27
Вообще идея блокировать счета за любую деятельность с криптой так себе. Ничего что по Конституции, то что прямо не запрещено Законом, -то разрешено ? Или у нас уже «Постановы» НБУ и внутренние установки каждого отдельного банка, стоят выше Конституции и Законов ?
12 січня 2024, 5:21
«Ничего что по Конституции, то что прямо не запрещено Законом, -то разрешено ?»

А ничего, что по закону у нас гражданин с дохода должен налоги платить?
Где очереди из криптоделяг в налоговую?
Так, что не пойте нам сказок о законе
12 січня 2024, 16:37
Так если бы не было такого отношения к этому может больше людей и платило бы с этого налог, или нормально зарегулировать это как сделано в Европе. А когда тебе ставят палки в колеса и простите, ссать на голову пытаются, а после этого спрашивают где налог то это как минимум странно. А то смотрю в последнее время интересная тенденция наблюдается, налог платить ДОЛЖЕН, умирать идти на 0 ДОЛЖЕН. А государство случайно ничего не должно сделать прежде чем требовать что-то ? Лично я ничего хорошего от него за 32 года жизни не увидел. За школу деньги родители платили, за медицину всегда платишь сам, дорог нет, зато всегда что-то должен государству остаешься.
snaider475
snaider475