Розірвали обслуговування за купівлю хліба

LiliaShvets 2 січня 2024, 13:10
28 грудня я пішов купити продукти і заплатив в магазині 204,49грн. Одразу після цього у мене спрацювало заблокування картки і попросили пройди ідентифікацію з менеджером. Я написав до підтримки і мені сказали очікувати дзвінка від менеджера до 5 робочих днів, але сьогодні мені прийшло повідомлення, що банк вирішив розірвати договір на обслуговування

Я не користувався банком пів року, вперше за довгий час вирішив заплатити за продукти у Форі і мені за це порвали договір на обслуговування. Дякую за таке привітання. Усі підтвердження своїх слів готовий надати.

Якщо після цього повідомлення банк ніяк не відреагує, ви будете знати що це за банк і яких привітань можна від нього очікувати
Абанк
Підтримка Абанку 2 січня 2024, 15:41
Добрий день! Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Рішення не підлягає перегляду. Дякуємо Вам за розуміння.

2 січня 2024, 13:36
Это фишка банка, главное блокнуть, а потом может удастся с ваших денег на счету забрать 30 процентов.
2 січня 2024, 15:32
Заметил что сейчас многие банки выкашивают клиентов которые не приносят им прибыль, потому что на халяву в нашем мире ничего не бывает.
Советую открывать депозиты для банка которым частом пользуетесь на халяву.
sparky
sparky
2 січня 2024, 15:53
Депозит в «халявном» банке под грабительские 10−12%годовых по грн — это уже не халява, а грабеж, имхо.
2 січня 2024, 18:45
% это просто так для отвода глаз) платите банку зато что юзаете его систему, к примеру в РФ в том же гос банке сбер, практически обяз нужно покупать годовой пакет для бесплатных переводов со сбер на сбер, если его не купить то могут попадаться карты сбер в которых нужно платить комиссию за перевод, по этому лучше заморозить 500грн для банка которые в любом случае никуда не денутся, и их всегда можно забрать ну либо уйти из банка, я тоже мог бы кричать да не справедливо и т. д. тп, но лучше дать и пользоватся чем не дать и улететь
2 січня 2024, 15:51
Странно другое, почему решение окончательное? «Рекламу» этот банк себе делать умеет
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
2 січня 2024, 22:23
Видимо этот красавец что-то умолчал

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Розірвали обслуговування за купівлю хліба