Блокування рахунка

Andrii1989 8 грудня 2023, 17:31
На картковий рахунок надійшли кошти — 47.898.51 грн. із закритого рахунка з ТАСКОМБКа. Рахунок відразу заблокували — надав до банку Декларацію ФОПа за минулий 2022 рік, так копію заяви у которій просив у Таскомбанка перерахувати гроші на Рахунок А-Банка. Банк мовчав 5 днів — після повторного звернення сказали що банк розриває зі мною договір (листа не було, пояснення не має). На запитання що саме не влаштовує, які ще документи надати — сказали що більше нічого іх не цікавить і ніяких пояснень їм не потрібно. Я все розумію стосовно фін моніторинга. Але як ще підтвердити 50.000 грн якщо декларація на 5.000 000 грн. Якщо Вам мало документів скажіть що ще потрібно. Нічого конкретно не запросили. Розірвали договір на підставі стандартній відписки — фінонсувааня тероризму та зброї масового знищення.

Прошу надати відповідь які документи Вам потрібні для поновлення договору. Якщо Ви блокуєте за 50.000 грн, то скільки на Вашу думку повинен мати грошей ФОП з декларацією в 5.000 000 грн.?
Абанк
Aleesha 9 грудня 2023, 15:51
Добрий день! Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Рішення про розірвання відносин остаточне і його не може бути переглянуто. Наразі питання щодо переказу Ваших коштів в роботі, Банк очікує від Вас Заяву на закриття рахунків з реквізитами для переказу коштів. По отриманню документів від Вас ми зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом повідомимо Вас. Дякуємо за розуміння.

Njvfc123
Njvfc123
8 грудня 2023, 17:36
Можете им послать письменный запрос на адрес регистрации банка, так они мне сказали. Но думаю, что ждать конкретики не стоит
8 грудня 2023, 18:26
П. 3.3.20 — минус 30 процентов от суммы денег на ваших счетах, возможно из-за этого разрывают сотрудничество
Валерка Котовский
Валерка Котовский
8 грудня 2023, 20:54
А банк предоставьте человеку ваше подтверждение что он входит в список террористов или международных санкций.

Згідно п. п. 1.3.2.14 Умов та правил надання банківських послуг банк має право призупини проведення фінансових операцій або фінансові операції по рахунку у випадку, якщо така операція (операції) містить ознаки операцій, що підлягають фінансовому моніторингу відповідно до законодавства про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинних шляхом, або фінансування тероризму, і зобов’язаний призупинити проведення фінансової операції, якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.

Кому интересно почитать вытяг из суда по приват банку скинули, там судья в пух и прах разносит все эти бредни про терроризм и прочую ересь, банк вообще не имеет права блокировать деньги.
8 грудня 2023, 20:59
А-банк читать не будет, он и свои пункты в договоре не читает
antonov3765
antonov3765
10 грудня 2023, 12:34
Просто акцент банку захотелось немношко денюшек. ваших. 30% например
11 грудня 2023, 11:27
Наступного дня після коментаря мені написали в телеграм о 9.49 — Для розгляду Вашого питання надайте виписку по картці з Таскомбанку. Запросив виписку — банку відписався.
Але вже о 12.52 — Надайте реквізити іншого банку — Ваш рахунок закрито.

На моє запитання у чаті навіщо зранку просили інше — 2 години писали стандартний текст що рахунок закрито. Так і не пояснили що це було о 9.49

Склалось враження що 1 відділ хотів розглянути мою справу, а інший поскоріше закрити і пійти на вихідні.

У коментарях на цьому сайті представник банку пише що вже займаються переказом грошей мені на картку іншого банку АЛЕ я навіть реквізити ще не довав.

Я надавав у поясненні скан копію моєї заяви до ТАСКОМбанку що переказати на А-БАНК.
Представник банку що мав розглядати мо. справу мені пише що на ці реквізити мені перейде залишок.

Тобто банк зовсім не дивиться на пояснення. Воні навіть не прочитали що я довірив свої кошти їм. Робот заблочив. Оператори нічого не намагались зробити

Аміла Аміла
Аміла Аміла
12 грудня 2023, 1:39
На який банк перевели кошти ?
12 грудня 2023, 15:03
З Таскомбанк на А-Банк