Банку начхати на клієнтів

Віола Гончарук 2 грудня 2023, 17:06
Просто жахливий банк, близько п’яти місяців тому заблокували мої кошти, коли почав телефонувати сказали що надійшов шахрайський платіж з ощад банку, після того як я надала усі скріншоти мені без причини сказали чекати 180 днів перевірки, коли попросила закрити мені рахунок та повернути кошти вони мене м’яко сказати відшили. Нікому не рекомендую користуватись данними банком, хамлять, обзивають (є скріншот).
Абанк
Підтримка Абанку 2 грудня 2023, 19:25
Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Відповідно до Умов і Правил Банку, пункт 3.3.18., максимальний строк блокування може бути до 180 днів: «Призупинити на строк до 180 днів видаткові операції по Платіжній картці Клієнта, операції за якою потрапили на перевірку через сумніви у Банку щодо використання Клієнтом Платіжної картки (сумніви Банку можуть бути пов`язані, втому числі з імовірною передачею Клієнтом Платіжної картки/ її реквізитів / доступу до Мобільного додатку третім особам тощо): https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-340/?lang=uk.
Наші Спеціалісти вже зв'язалися з Вами та надали інформацію по Вашому питанню. Закрити рахунки до врегулювання питання відсутня можливість. Просимо очікувати результат перевірки, за результатом з Вами зв'яжуться.
Також ми перевірили всі Ваші звернення в підтримку, всі фахівці з якими Ви спілкувались мали намір лише розібратись та допомогти у Вашій ситуації, хамства з боку Співробітників підтримки не було. Приносимо вибачення, якщо ця ситуація викликала негативні емоції.

2 грудня 2023, 17:23
Ні
Lolik1837
Lolik1837
2 грудня 2023, 17:54
Автор, теперь главное, что бы не конфисковали 30% всех ваших личных средств.

А- банк почему-то вообразил, что ему дали право отбирать деньги у людей
2 грудня 2023, 18:08
Это нормальная практика, вы продали крипту 3му лицу, он оказался мошенник взломавший счёт какого нить пенсионера в ощад банке.
При приёме платежей от 3х лиц, для безопасности требуйте: фото банк карты (физической) или документы отправителя загран, паспорт, или ид карту.
А так вы и правила биржи нарушили, и доказательства что счет не взломан у вас так же нет, а были бы хотяб фото банк карты это уже для банка что владелец передал свой счет 3му лицу и ему было бы отказано в обслуживании в банке)
Но чаще всего мошенники отказываются прислать фото так как у них доков или карты быть не могёт)
Сам тоже по незнанию нахватался грязи с ощад банка, только я торговал ОЩАД ОЩАД и официально банк дал бумагу что я превысил лимит оборота) но в отделении они сказали что я числюсь как мошенник у них в системе, 5 мес+ ожиданий потом начал жаловатся в главное отделение ощад в фейс буке, менеджер позвонил в местный фин мон а оказ они вообще забили болт на моё дело и никто ничего не решал, ну и просто разорвали договор и вывели на приват.
2 грудня 2023, 18:55
А вообще знакомые торгуют безопасно, с, А банком до 100к вопросов нет, если не словишь грязи на счёт или мелочи не будешь гонять по счёту по 10 операций в день

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8