Заблокували рахунок не зрозуміло за що

Валерій Пшеняник 1 грудня 2023, 9:19
А-банк заблокував рахунок, за те що мені надійшли гроші від «Таскомбанку», виходить що той банк спонсор тероризму чи що?
Намагаюсь повернути гроші 5й день, але ніяк не виходить, хоча гроші потрібні на операцію, дивна ситуація, не раджу цей банк так як у такий момент блокувати гроші ні за що, це дуже дивно, сподіваюсь що повернення буде як можно швидше, але після прочитаних відгуків так не здається…
Абанк
Підтримка Абанку 1 грудня 2023, 11:59
Добрий день! Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.

1 грудня 2023, 11:11
Возможно вы приняли оплату от 3го лица на бирже, а этот таском был взломан мошенниками и таким образом через вас отмыли ворованные деньги.
Частая схема у мошенников, по этому при оплате от 3го лица, нужно требовать: фото банк карты, фото документов отправителя, если отказываются значит в 99% случае это мошенник у которого их в принципе быть не может.
Njvfc123
Njvfc123
1 грудня 2023, 12:02
У меня волокита с А-банком уже 3 недели, успехов Вам!
Валерій Пшеняник
Валерій Пшеняник
4 грудня 2023, 23:40
До сих пор не получил свои деньги (
5 грудня 2023, 10:17
Торговать нужно осторожно, а не принимать от 3х лиц с чеком, вам закинули со взломанного аккаунта деньги, конечно разбиралово идёт пока от одного банка, в другой дойдёт инфа что как, какие продвижения по делу, написал ли человек в полицию и т. д.
При оплате от 3го лица, нужно требовать фото банк карты или документы отправителя.

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Заблокували рахунок не зрозуміло за що