Заманюють низьким курсом валюти, але купити доллари не дають

Андрій Федоров 30 листопада 2023, 21:47
Відкрив рахунок 28.11.23 і одразу поповнив його на 200 тис для покупки валюти на депозит. Відразу отримав повідомлення що транзакції обмежені до отримання пояснення звідки гроші. Мовляв фінмоніторінг… і все таке … надав документи про походження коштів (довідку про відкриття рарунку ФОП і документи про поставку товарів. І нічого. Третій день пішов, а я валюту так і не купив. І не можу. Назад повернути кошти не можу бо комісія 0,9%. Зато картку АТБ нав’язали тепер в мене їх дві.

Щоб ви були живі і здорові!
Абанк
Підтримка Абанку 1 грудня 2023, 11:58
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.
Взяли Ваше питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішої перевірки. За результатом наші Спеціалісти повідомлять Вас.

SergeyNina
SergeyNina
30 листопада 2023, 23:09
Финмониторинг сейчас минимум неделя. Но может быть месяц и больше

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Заманюють низьким курсом валюти, але купити доллари не дають