Не повертають кошти

Вікторія Органіста 14 листопада 2023, 10:28
Заблокували мені картку з коштами на рахунку, через пару днів звязались я надала всі підтвердження всі квитанції, надала все що могла всі квитанції і скріни, і все. Коли їм не пишу, пишуть що розглдається заявка, питаю скільки буде розглядатись пишуть чекайте, вже пройшло майже місяць, небачу вирішення питання. Тому буду писати скаргу до нбу. Кошти не повертають хоть це для мене дуже велика сума
Абанк
Підтримка Абанку 14 листопада 2023, 10:41
Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Доки проводиться перевірка, картка може бути тимчасово обмежена. Наш Співробітник намагався зв'язатись з Вами раніше, але на жаль, Ви не вийшли на зв'язок. Питання в роботі, будь ласка, будьте на зв'язку.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
14 листопада 2023, 14:17
При приёме оплаты от 3го лица (где имя биржи не совпадает с именем отправителя банка)
Нужно требовать какой нибудь физический документ например фото банк карты или фото документов: загран, ид карта, паспорт старого образца+ чек после перевода.
У мошенников таких данных быть не может, а если есть, то они попадают под правило банка о передаче информации 3 м лицам и банк разорвёт с таким клиентом отношения.

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8