Банк не хоче іти на зустріч щоб закрити кредит

Alex777888 13 листопада 2023, 19:53
Маю кредит в цьому банкові оформив реструктуризацію кредиту потім мене звільнили з роботи я не зміг платити по кредиту і зараз прошу банк щоб допоміг мені вирішити це питання, но це нікого не цікавить говорат плати скільки можеш без всяких документів без всього так можна і 10 років платити і ніякі гарантійні листи не хотят надати. Я зараз сам зацікавлений щоб цей кредит закривати, но банк хоче всі гроші зразу. Так що не рекомендую людям брати кредит в цьому банкомі на зустріч людям тут не дуже ідуть.
Абанк
Підтримка Абанку 14 листопада 2023, 10:02
Добрий день! Банк розуміє ситуацію, що склалася, і не нараховує пені та штрафи за несвоєчасне внесення платежів, однак обов'язковий платіж за кредитом необхідно вносити згідно з графіком. Звертаємо Вашу увагу, що нарахування відсотків за кредитом відбувається у стандартному режимі, тим самим за відсутності погашення сума заборгованості збільшується і платежі будуть накопичуватися. Розуміючи ситуацію, Банк надав Вам можливість оформлення реструктуризації, умови якої вигідніші за умови погашення Вашої заборгованості, яка була у Вас до оформлення угоди. Проте, ми бачимо, що Вами не було виконано умови Вашої угоди реструктуризації, через те угода на прострочці та залишається відкритою. Оформити новий договір реструктуризації боргу можливість відсутня. Просимо погашати заборгованість для зменшення загальної суми боргу та підтримки економіки нашої країни. Дякуємо за розуміння.

SergeyNina
SergeyNina
13 листопада 2023, 21:19
Ищите другую работу. Как найдёте начинайте платить. Желаю удачи в поиске новой работы. Сейчас принцип плати сколько сможешь абы платил по кредиту

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Банк не хоче іти на зустріч щоб закрити кредит