Заблокували рахунок і припинили ділові відносини

Volodymyr Cherkasov 10 листопада 2023, 15:23
без будь-яких пояснень і підстав. Служба підтримки як завжди нічого не знає і ні за що не несе відповідальності. Звинуватили у підтримці і фінансуванні тероризму, купівлі (чи продажу) зброї масового знищенні…доказів не надали… все голослівно. Примушували, щоб я написав заяву про розторгнення депозитів. Я ім відмовив. Буду звертатись до суду за захистом своїх прав та через те що вони псують мою ділову репутацію
Абанк
Підтримка Абанку 10 листопада 2023, 17:28
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.

Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Рішення про розірвання відносин остаточне і його не може бути переглянуто.
Наразі Банк проводить закриття рахунків, за результатом Вас повідомлять.
Дякуємо за розуміння.

10 листопада 2023, 15:32
До речі, моїми грошима вже більше місяця користуються наглим чином, безкоштовно, обіцяли перевести на рахунок в іншому банку, але морозяться до сих пір
11 листопада 2023, 19:04
Згідно закону банк зобов’язан надати докази щодо звинувачень. Жодних доказів не було наведено.

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Заблокували рахунок і припинили ділові відносини