Шахрайство

Володимир Московчук 9 листопада 2023, 10:49
Доброго Дня Усім!
Хтів би поділітися з вами ситуацією, Яка нещодавно зі мною сталась,і стосовно дій банку в виришинні моего питання я щиро дякую за надання кваліфікованної підтримки банку відносно шахраїских дій в мій бік.
В одному з месседжерів знайшовши обьяву про надання послуг с продажу мене, як і у інших людей, які зіштовхнулися з моею ситуацією, змогли заволоділи моїми коштами.
Після наданнях усіх підтверджуючих данних банку щодо платежу.Підтримка швидко і своє часно надала мені інструкції щодо моїх подалих дії в цьому випадку і що необхідно для подальшого звернення в поліцію, також забловували рахунок шахрая і протягом 10 робочих днів було повідомлено що вдало вдалося зберегти мої кошти.
Велеке дякую що надали якісну допомогу в пізній час, та виріши мое питаня.
Абанк
Підтримка Абанку 9 листопада 2023, 11:06
Ми дуже раді, що нам вдалось вирішити питання, щодо повернення коштів 🍏

Rich12345
Rich12345
9 листопада 2023, 14:04
Вранье, в жизни не поверю, не удивлюсь если это знакомый сотрудника этой помойки писал…
9 листопада 2023, 16:14
Наверное так оно есть
Lolik1837
Lolik1837
9 листопада 2023, 17:52
Все плюсы, А банка, если даже они и есть, зачеркиваются одним , но веским минусом — А банк , единственный крупный банк Украины, который присвоил себе функции суда и конфисковывает у своих клиентов 30% их личных средств.
Сперва он блокирует счета своих клиентов , потом разрывает их обслуживание и отбирает эти 30% их личных средств .

Так, что очень опасно открывать какие либо депозиты в, А банке, получать там зарплаты и пенсии , держать личные средства- в любой момент, А банк может присвоить ваши деньги.

Вывод — в, А банке безопасно пользоваться ТОЛЬКО кредитными средствами из лимита самого банк

П. С. Отзыв автора — явный фейк
9 листопада 2023, 18:57
В том же договоре п. 10.4.3 расторжение договора по инициативе банка без комиссии
Валерка Котовский
Валерка Котовский
10 листопада 2023, 10:43
Моно банк тоже клепает себе отзывы))) потому что покосили дохера людей) теперь рейтинг себе *** )

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43