Циркачи

Brynskyi 8 листопада 2023, 21:01
Самый дырявый банк, заблокировали карту по фин мониторингу, наверное не стоит вдаваться в подробности ибо ситуация как у всех и с 30%, мне интересно почему банк не следует своим же правилам, конкретно 4.4.6 4.4.6.1, а начинает говорить про 30%? Вторая ситуация это банковская система которая обрабатывает ибан перевод больше 5 дней, и что они говорят? Ждите еще 3 дня мы написали заявку ее рассмотрят
Абанк
Підтримка Абанку 9 листопада 2023, 11:04
Доброго дня!
При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві, Клієнт надає згоду на те, що ознайомлений та погоджується з Умовами та правилами Банку.
У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань.
За підсумком розгляду скарги, Банк може запропонувати Клієнту повернути кошти заявнику і також має право прийняти рішення про припинення ділових відносин з Клієнтом, згідно з Умовами та Правилами Банку, а саме розділ 2.Фізичним
особам, де у пункті 3.3.20. У разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Детальніше з Умовами Ви можете ознайомитись за цим посиланням: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-340/?lang=uk
Стосовно переказу, ми бажаємо розібратися в ситуації більш детально, тому просимо надати нам відповідь в особистих повідомленнях.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
8 листопада 2023, 23:20
Так платите налоги и никто ничего не будет блокировать

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43