Банк, у якому не можна користуватися кредитом

vlsvvlsv 8 листопада 2023, 15:41
Я вже залишав позитивний відгук про банк, тепер залишу негативний. А-Банк — перший, де я стикнувся з таким. Можливо, у інших банках те ж таке буде, але для мене поки що А-Банк перший у цьому плані.
Прибрали у мене кредитний ліміт. Вгадайте з трьох разів чому. Тому, що я невчасно виплачував кредит? Ні, жодного разу у жодному банку такого не було, кредитна історія у цьому плані чиста. Прибрали тому, що я ним користувався. Це просто клас! Реклама закликає — відкрийте карту, тут привабливий кредит. Відкрив. Користуєшся кредитом? Дуля.
У повідомленні було зазначено, що мені потрібно користуватися власними коштами також. Я користувався. Було, що ці кошти просто лежали на картці. Як відповідальному клієнту, який виконував вимоги щодо погашення, сподівався, що зможу розраховувати на банк. Але, ви хочете змусити мене зробити вашу карту основною.
Я знаю, що ви скажете — банк сам вирішує, кому давати кредит, а кому забирати. Повністю із вами згодний. Акуратно, вчасно виплачу кредит, який вже є, і закрию карту. Дякую, до побачення.
Абанк
Підтримка Абанку 8 листопада 2023, 16:52
Доброго дня!
Рішення щодо ліміту кредитування приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений з часом.
Ми бажаємо розглянути описану ситуацію, більш детально, написали Вам в особисті повідомлення та просимо надати відповідь.

8 листопада 2023, 18:25
Рівень доходу у мене й справді невеликий. І депозитів у мене немає з цієї ж причини. Але я завжди віддаю борги вчасно, кредитна історія без проблем, маю кредитні картки Моно і Привату, ніяких проблем. Кредиту використав приблизно 30 тисяч з 60, які були. При цьому десь відсотків 15 з кредиту вже повернув. Я так розумію, тому ви прибрали ліміт. Про всяк випадок, раптом я вирішу кредитну історію свою зіпсувати. Не буду вас турбувати, закрию кредит у визначені терміни і після цього карту. Ви, якщо вважаєте за потрібне, можете переглянути свої вимоги до клієнтів, мені від вас нічого не треба.
natashaGra
natashaGra
8 листопада 2023, 18:46
А банк самый непостоянный из банков, просто мегастар по непостоянству лимитов. Все меняется в минуту. По этой причине избегаю иметь с ним дело — а пункт 3.3.20 только способствует дистанцированию
Arrow186
Arrow186
9 листопада 2023, 23:33
Мені навпаки підняли ліміт на оплату частинами і по КК ліміт не зменшували, і банку жодної гривні % я не заплатив, за межі пільгового періоду не виходжу, по оплаті частинами оплату проводжу з власних коштів.
11 листопада 2023, 0:57
У мене розстрочка «Вигода» в Епіцентрі. Яку я вже давно тільки виплачую, звісно ж, власними коштами. тому дуже дивно було, що зняли ліміт, адже я відносно тривалий час ним не користувався, а тільки погашав.

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Банк, у якому не можна користуватися кредитом