Власний досвід роботи з А-Банком

Мобільний додаток працює стабільно, інформація і інтерфейс інтуїтивно зрозумілі. Підтримка відповідала швидко. Також можу відмітити, що в оффлайн відділеннях завжди попадались ввічливі і компетентні працівники. Загалом банківські послуги на високому рівні.
Поганого поки сказати нічого не можу. Створюйте конкуренцію в банківській справі, і буде добре всій сфері, вам і всім українцям.
Слава Україні.
Абанк
Підтримка Абанку 8 листопада 2023, 15:17
Дякуємо за підтримку та Ваш вибір 💚

Lolik1837
Lolik1837
9 листопада 2023, 17:53
Все плюсы, А банка, если даже они и есть, зачеркиваются одним , но веским минусом — А банк , единственный крупный банк Украины, который присвоил себе функции суда и конфисковывает у своих клиентов 30% их личных средств.
Сперва он блокирует счета своих клиентов , потом разрывает их обслуживание и отбирает эти 30% их личных средств .

Так, что очень опасно открывать какие либо депозиты в, А банке, получать там зарплаты и пенсии , держать личные средства- в любой момент, А банк может присвоить ваши деньги.

Вывод — в, А банке безопасно пользоваться ТОЛЬКО кредитными средствами из лимита самого банк

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Власний досвід роботи з А-Банком