Неймовірна халатність

Соломія Притула 6 листопада 2023, 11:39
20 жовтня мені заблокували карту по невідомій причині. Я зразу ж звернулася в підтримку, там сказали необхідно надати інформацію через дзвінок від підтримки, зателефонують протягом 5 днів. Зрозуміло, що ніхто не зателефонував. Через 7 днів знову написала в підтримку, сказали прискорять роботу. Сьогодні вже 16 днів з моменту звернення, а від банку жодної вістки немає. Банк заморозив всі мої гроші, не маю на що жити. Таке відношення до клієнтів це просто дно.
Абанк
Підтримка Абанку 6 листопада 2023, 12:21
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми обов'язково перевіримо всю інформацію по цій ситуації, зробимо все можливе для скорішого вирішення Вашого питання. Вже взяли питання на контроль і за результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.

6 листопада 2023, 12:25
По их же регламенту обязаны были звонить и сказать, почему не успели. У банка сейчас кризис с блокировками- блочит без разбора. Могут попытаться отжать 30 процентов от суммы на счетах
6 листопада 2023, 12:28
Почему мне не заблочили?
Rustavelli
Rustavelli
6 листопада 2023, 13:38
Это самый отвратный и халатный банк в Украине. Безпридельщики на них управы нету и все глаза на это закрывают им плевать что абанк грубо говоря отжимает как в 90х деньги у своих вкладчиков
6 листопада 2023, 14:02
Вообще то есть надо просто писать на банк жалобы в НБУ со скринами переписок, правил в которых нет тех пунктов, на которые ссылаются , с записями разговоров с их коллекторами. Вот тогда банку уже придется изменять стиль работы и банку придется ещё и штраф доплатить
Соломія Притула
Соломія Притула
6 листопада 2023, 16:05
Таку ж відповідь дає і підтримка. Скільки ще чекати? І хоч причину блокування скажіть. Яке право банк має тримати мої гроші стільки часу?
Rich12345
Rich12345
7 листопада 2023, 6:29
Жалобу в НБУ посылайте, потом 2-ю, это прикрепите все в подаче документов на «банкпомойку» в суд. Их разорвет любой юрист поверьте мне) 1к заплатите за судовой сбор правда.
Валерка Котовский
Валерка Котовский