Ненадежный и странный банк

Dima2023 29 жовтня 2023, 8:35
Самый странный банк в Украине из тех, что встречал. Банк по не понятным причинам сам может например ночью в сб принять решение снизить кредитный лимит с 30000 грн до 0 или еще был случай после пополнения кредитной карты на 10000 взял ее заблакировал. Или сам банк принял увеличить кредитный лимит с 0 до 72000, хотя я об этом не просил, при этом по кредитке доступная сумма всего 400.
Короче, самый ненадежный банк
Абанк
Підтримка Абанку 29 жовтня 2023, 10:48
Добрий день! Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається в односторонньому порядку Банком індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом. Ми будемо раді розібратись у ситуації з Вашими лімітами детальніше. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні.

29 жовтня 2023, 11:34
Будь який банк може як збільшити, так і зменшити кредитний ліміт.
Дивно що це когось дивує. Тим більше дивно що це трактується як ненадійність банка — з банком то як раз все добре.
Lolik1837
Lolik1837
29 жовтня 2023, 17:09
«Любой банк может как увеличить, так и снизить кредитный лимит.»

Меня в, А банке настораживает другое — он единственный из банков Украины, который блокирует карты клиентов , прекращает с ними сотрудничество и отбирает 30% средств клиента .

Такие условия договора уже оставляет для банка поле действия для беспредела .
29 жовтня 2023, 17:27

Мене теж
Але автор відгуку пише не про це.

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43