А Банк та реструктуризація.

supermen16 21 жовтня 2023, 16:31
Нажаль війна всіх підкосила, я втратив роботу, вимушений був виїхати та стати ВПО, та на жаль не можу знайти роботу. А кредити у банках залишись. Усі банки пішли на поступки, та надали реструктуризацію боргу, без відсотків, а деякі навіть списали частину боргу. Абанк. запорпонував реструкторизацію при якої за два роки відсотки становлять майже 100% кредитної заборгованості. При боргу у 12560,41 грн при заключенні реструктуризації мені запропонували умови при яких я за два роки повинен сплатити: 21480 грн. Це найгірші умови із усіх банків де у мене є проблемні кредити. Нажаль банк Зовсім не кліенто оріентований. Оператори тільки вимагают погасити борг. Так банк також можна зрозуміти але це единий банк який виставив відсоток за реструкторизацію боргу.
Абанк
Підтримка Абанку 21 жовтня 2023, 18:50
Добрий день! Банк розуміє ситуацію, що склалася, і не нараховує пені та штрафи за несвоєчасне внесення платежів, однак обов'язковий платіж за кредитом необхідно вносити згідно з графіком. Звертаємо Вашу увагу, що нарахування відсотків за кредитом відбувається у стандартному режимі, тим самим за відсутності погашення сума заборгованості збільшується і платежі будуть накопичуватися. У разі прострочення Банк залишає за собою право будь-яким можливим способом доносити інформацію про заборгованість Клієнта, в тому числі шляхом дзвінків на фінансовий номер телефону. Розуміючи ситуацію, Банк надав Вам можливість оформлення реструктуризації, умови якої вигідніші за умови погашення Вашої поточної заборгованості.
На жаль, нам не вдалось до Вас додзвонитись для можливості розібратись у Вашій ситуації більш детально. Банк адресував Вам повідомлення через месенджер, який Ви обирали в АБанк24, просимо надати відповідь.

SergeyNina
SergeyNina
21 жовтня 2023, 21:49
Приезжайте в Киев, на работа юа или Ворк юа много вакансий в Киеве, заработаете денег и через три месяца погасите долг. Правда сейчас аренда дороговата, но можно найти и недорогие варианты
natashaGra
natashaGra
22 жовтня 2023, 21:49
Похоже у банка очень серьезные проблемы и ему отчаянно нужны деньги
OlegGri
OlegGri
23 жовтня 2023, 9:39
Совершенно с Вами согласен!!! Это единственный банк который не идет на встречу своим клиентам, а наоборот пытается высосать все и по максимуму, словно нет будущего и не понимают что люди более при урегулировании ситуации не обратятся в этот банк!!!

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43