Карта АТБ

OlenaChuhai 19 жовтня 2023, 20:43
Після покупки карти АТБ, виникли проблеми з активацією. Створити віртуальну карту через додаток теж не можливо. Після переписки з менеджером служби підтримки банку близько 1год30хв, створили заявку на вирішення проблеми. Через 2дні повідомили, що проблему вирішено і картою можна користуватися. Тільки от поповнити її в терміналі не можна, відправляють у відділення. Служба підтримки банку на повторне звернення відмахнулись повідомленням :«Ваша карта ***** активна, обмеження з боку Банку відсутні" На цьому допомога закінчилася. При проханні закрити карти, нав’язують ще одну карту.
Абанк
Підтримка Абанку 20 жовтня 2023, 14:28
Детально перевірили описану Вами ситуацію. Дійсно під час активації картки виникли технічні складнощі. Питання було вирішене профільними Співробітниками.
Щодо виникнення помилки під час поповнення картки. Складнощі з боку Банку відсутні, зі свого боку ми не виявили неуспішних спроб поповнення.
Приносимо вибачення, за незручності з активацією картки. Сподіваємось дана ситуація не вплине на подальшу співпрацю з Вами.

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43