Найкращий банк за підсумком.

Тетяна Скороход 21 січня 2023, 16:43
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Героїв Майдану, 4
Користуюсь послугами А-Банку з травня 2022 року та маю дуже приємні враження про його роботу. За цей час, що я є клієнтом А-Банку, завжди отримувала обслуговування на високому рівні безпосередньо у відділенні банку, яким я користуюсь і їх Кол-центром. Професійно, привітно, з відчутним бажанням допомогти клієнту і що дуже важливо!!! це вчасно. Саме таке ставлення я отримувала від цього банка в вирішенні будь-яких моїх питань.
Але не тільки гарне обслуговування мене вразило в цьому банку. Я також є клієнтом іншого банку та цікавлюсь умовами і пропозиціями інших банків. То можу з упевненістю казати, що умови переказів, депозитів вигідно відрізняють цей банк від інших. І це при цьому що цей банк ще має високий рейтингу надійності!

Отож розкажу те, що мені більш всього сподобалось в А-Банку, чим я саме користувалась і маю певний досвід.
1. Перекази власних коштів на рахунок любого банку України БЕЗ комісій!
2. Міжнародні перекази БЕЗ комісій! Це вообще дивовижно та дуже приємно))
3. В А-Банку є шикарний валютообмінний депозит, на вкрай вигідних умовах для клієнтів. А також в гривневому депозиті найвигідніші умови з більшості банків і це як я зазначувала вище, що цей банк є в списку самих надійних банків України.

Я з великим задоволенням щиро раджу всім цей банк і бажаю А-Банку, незважаючи на труднощі, постійного зросту, вражати своїми успіхами та постійно радувати своїх клієнтів!❤

Все буде Україна!💛💙
Абанк