Банк сам в односторонньому порядку розірвав депозитний договір.

Vitok 13 липня 2022, 15:53
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 17-Б
Цей «чудо банк» сам в односторонньому порядку розірвав мій депозитний договір, термін якого ще не закінчився!!! І це під час військового стану і де сам у договорі написав що дострокове розірвання депозиту не можна. А все через те що я написав скаргу на їхнього працівника — хамовитого «Угрин Ірина Миколаївна». ТЕПЕР ВСІ ХТО ХОЧЕ ДОСТРОКОВО ПОВЕРНУТИ СВОЇ ДЕПОЗИТИ І НЕ ВТРАТИТИ СВОЇХ % ПИШІТЬ НА НЕЇ СКАРГУ. Банк без проблем вам їх верне.)))) І це при тому що % в цьому банку малі в інших банках вже 14% дають і без проблем обслуговують на відміну від цього хамовитого наглого банку. Я ще на цих неадекватів в НБУ напишу!!!
Абанк
Підтримка Абанку 13 липня 2022, 16:31
Доброго дня!
Банком було прийнято рішення про розторгнення відносин з Вами, про що попередньо Ви були проінформовані.

Vitok
Vitok
15 липня 2022, 15:56
Так я про це і кажу, що банк сам в односторонньому порядку розірвав мій депозит, за те що я написав скаргу на вашого працівника. Видно банк сам заохочує своїх працівників так «працювати» і покриває їх. Хай люди знають що це за лайно а не банк. І мені шкода що я з цим лайном мав справу 7р. А тепер ви ідете за русским кораблем і особливо з вашими %

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Банк сам в односторонньому порядку розірвав депозитний договір.