Шахраї

Na1d 24 червня 2022, 20:16
Стояло в мене обмеження на оплату в інтернеті 75 грн.
Протягом більше 6 місяців все було добре, і тут настає момент, я помічаю що цей раз в мене все ж таки знімає мої кошти 167 грн і автоматично ставить ліміт 154 грн.

Цей платіж я не хотів саме в той момент здійснювати, я роблю оплату підписок після закінчення їх терміна дії (отримую додаткову знижку на продовження підписки).

Звісно першим ділом я звернувся до підтримки — це ЖАХ менеджер почав робити вигляд що не розумыэ про що я говорю, потім не знає про яку я транзакцію пишу і в кінці просто закінчив сам чат.

На друге звернення А-Банк в лиці менеджера підтримки розпочали мені брехати, що я виноватий в тому що в них кривий алгоритм і прошло списання поверх встановленого ліміту (овердрафт), написали:

«Якщо Ви встановлюєте програми або підв'язці карти на ресурсах, Ви погоджуєтеся з „„Умовами та правилами““, поставивши галочку в пункті про те, що Ви „„погоджуєтеся на списання та підписку““, і ресурс має право списувати з Вас кошти за підписку автоматично. На жаль, з боку Банку відсутня можливість обмежити такі платежі, так як вони вже містять в собі Ваше підтвердження на списання коштів. Для оскарження / повернення коштів, Ви можете звернутися безпосередньо до ресурсу, який здійснює списання за підписку з Вашої картки, після чого — попросити відв'язати карту для подальших списань»

Це просто смішно, адже я не надаю права сервісу встановлювати ліміти.

Раніше Ліміт оплати чудово працював і це все видно в моїй деталізації рахунку — це саме смішно!

ЗАКЛЮЧЕННЯ:
Банк дуже часто глючить, буває не можливо зайти в додаток, самі можуть змінювати ліміти, Підтримка це взагалі — ЖАХ
Краще обійдіть його стороною
Абанк
Підтримка Абанку 25 червня 2022, 12:24
Доброго дня! Відповідно до Умов і правил Банку, пункт 4.5. :«Клієнт несе відповідальність за всі операції, що супроводжуються авторизацією, включаючи операції, що супроводжуються правильним введенням нанесених на картці даних, до моменту звернення Клієнта до Банку та блокування коштів на картрахунку і за всі операції, які не супроводжуються авторизацією, до моменту постановки картки в стоп-лист платіжною системою. Детальні умови використання карток доступні за цим посиланням на нашому сайті: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-324/?lang=uk. В разі оформлення Вами підписки на сайті, торгова точка дійсно може списувати з Вас кошти за підписку автоматично на підставі умов договору з ресурсом і відповідно до умов компанії.
Ми будемо раді детальніше розібратися у Вашій ситуації та зв'яжемось з Вами за результатом.
Полезный комментарий
Na1d 27 червня 2022, 12:06
Банк оперативно вирішив цю проблему!

Na1d
Na1d
27 червня 2022, 12:06
Полезный комментарий
Банк оперативно вирішив цю проблему!

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку