Зняття кредитних коштів в рахунок погашення розстрочки в воєнний час

manageriv 12 червня 2022, 21:26
Доброго дня. Розумію, що зараз всім нелегко. Але хочу звернути увагу, що платити зможуть далеко не всі. Я з Луганської області, де зараз точаться запеклі бої. Виїхали сім'єю ще у лютому. Підприємство, де я працював до війни своїм працівникам нічого не виплачує. 6500 від держави так і не отримав, а на хвилиночку вже 7 липня, хоча в Дії написано протягом 10 днів… Виплати ВПО одноразово заплатили. За це звісно дякую, але їсти хочеться кожен день і за житло платити треба, бо ніхто нікого слухать не буде про проблеми, просто виженуть. Отримати допомогу по безробіттю теж не можливо, бо в Дії показано, що я працюю на підприємстві, де працював до війни, книжка трудова також залишилась там. Сьогодні банк списав з кредитної карти погашення по кредиту «Плати частинами», ще й взяв за це 100грн. комісії додатково, хоча запевняли нас, що до кінця воєнного стану нічого списувати не будуть!!! Техніка, яку я брав в кредит, залишилась в Лисичанську, чи вціліє там щось не відомо! Своїми вчинками ви загоняєте людей в безвихідну ситуацію. Прошу дати пораду, як бути в такому разі, і де брати гроші на погашення???
Абанк
Підтримка Абанку 13 червня 2022, 15:56
Доброго дня! Щодо виплати підтримки хочемо зазначити, що Всім хто успішно подав заявку і не отримав виплату — кошти по заявці ще не надійшли в Банк для зарахування. Щойно кошти надійдуть в Банк, на Вашу картку «єПідтримка» буде зараховано 6500 грн. Очікуйте, будь ласка, повідомлення про зарахування.
По ситуації з кредитами, наш Банк розуміє ситуацію, що склалася, і не нараховує пені та штрафи за несвоєчасне внесення платежів, однак обов'язковий платіж за кредитами необхідно вносити згідно з графіком. Нарахування відсотків за кредитом проходить у стандартному режимі, тим самим за відсутності погашення сума Вашої заборгованості збільшується і платежі будуть накопичуватися.
Ми не вимагали внесення планових платежів, щоб підтримати всіх наших Клієнтів, усвідомлюючи більш нагальні проблеми, з якими зіткнулась країна. Проте всі банки розуміють, що банківська система повинна працювати, аби забезпечувати й передову, і тил. Економічний фронт також дуже важливий для перемоги.Тому просимо своєчасно сплачувати обов'язкові платежі. Надали Вам консультацію по платежах в телефонному режимі. Разом з Вами сподіваємось на скорішу стабілізацію ситуації та дякуємо за розуміння.

12 червня 2022, 23:23
«6500 від держави так і не отримав, а на хвилиночку вже 7 липня, хоча в Дії написано протягом 10 днів»

Что-то мне многое говорит, что этот отзыв фальшивый . Какое « вже 7 липня» ? До «7 липня» еще месяц почти. Другой вопрос, я часто бывал по работе в Лисичанске . Там 99% говорят на русском . А «аффтар» пишет на украинском, что он якобы с Лисичанска.
Но плюс опять эти надоевшие претензии , что банк проценты взял. Хотя уже миллион раз и тут на «Минфине» объясняли, что банки имеют полное и законное право насчитывать проценты за использование кредитов. Про эти 6500 претензии к банку, хотя уже давно всем объяснили, что банки не причем и что им просто давно уже не дают на эту программу денег.

Я абсолютно не горю любовью к, А банку , но этот отзыв что-то по типу как у классика «смешались в кучу кони, люди » . Аффтар создал насквозь фальшивый и придуманный отзыв, налепил в него все в кучу и все безосновательное
13 червня 2022, 8:49
По поводу русскоязычного Донбасса, да вы правы, это язык, на котором меня учили разговаривать родители и в школе. То, что я написал свой отзыв на рідній мові, считаю не преступлением, а наоборот патриотизм!!! Слоган сейчас каков, «разом до перемоги!» А то, что вы предлагаете уволиться и получить пособие, да это имеет право на жизнь, но ведь ждём победы и освобождение территории Донбасса, возврат к прежней жизни… У меня есть надежда, ничего не хочу менять в жизни. А банк четко и ясно после объявления военного положения проинформировал, что до конца военного положения в стране списывать не будет оплату. И что видим…
12 червня 2022, 23:33
Что касается «поради». То вам можно «порадити» 2 вещи. Первое — это не врать. А второе — если ваша предприятие сейчас вам ничего не платит, то вы можете уволиться с него «по собственному желанию » и подать документы на получение пособия по безработице. Пока вы числитесь работающим — вам никто пособие платить не будет. А так хоть 70% от своей средней официальной зарплаты получать будете.

Сейчас, в связи с военным положением, уволившимся по собственному желанию, пособие по безработице насчитывается с 1 ого дня постановки на учет, а не с 91- ого дня, как было раньше.
Будете получать пособие 270 дней. Ну, а за эти 9 месяцев как-то можно будет устроиться. Ну или положение в стране изменится к лучшему за это время
13 червня 2022, 9:09
Никто не ВРЕТ! Отзыв писал вчера 12 июня 2022 года! С датой ошибся, но от перемены мест слогаемых, сумма не меняется, 6500 как не было 7 так нет и 12 июня! Жду возвращения домой в Лисичанск! Или у вас есть другая информация???
13 червня 2022, 9:47
7 так нет и 12 июня

)))))

Я с вас угораю. Вы реально не понимаете какую херню вы в первоначальном отзыве написали ???

Я еще раз вам процитирую ваши же слова из первоначального отзыва
«вже 7 ЛИПНЯ «.

ЛИПНЯ , Карл !!! Липня !!!

Вы так до сих пор и не поняли , что дело не в числе 7 ое или в 12 — ое . Вы бы хоть в словаре почитали , что означает «ЛИПЕНЬ» . Вы не в днях лоханулись, вы в месяцах заблудились.

Позорите свое знание украинского языка.
13 червня 2022, 9:31
«А то, что вы предлагаете уволиться и получить пособие, да это имеет право на жизнь, но ведь ждём победы и освобождение территории Донбасса, возврат к прежней жизни… У меня есть надежда, ничего не хочу менять в жизни. «

Класс!!! Браво!!! Вы тут ноете о том как вам тяжело. Как вам не за что жить. Как вам нечем за квартиру платить. Но при этом вы элементарно пальцем пошевелить не хотите. Ни работу найти, ни оформить пособие. Куда проще сидеть на печи и ныть, что банки не дают денег на халяву без процентов

Когда человеку действительно не за что жить — он пойдет и оформит пособие. Значит у вас не такое уж хреновое положение
13 червня 2022, 16:15
Дякую представнику А-Банку за оперативну реакцію на мою проблему. Сервіс залишився на висоті навіть в такій складній для країни ситуації! З розумінням поставилися до моїх проблем. Буду і далі клієнтом даного банку.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Зняття кредитних коштів в рахунок погашення розстрочки в воєнний час