Шахрай — клієнт Абанку

Наталія Наталія 6 червня 2022, 19:38
Потрапила на інтернет -шахрая, який за веб- сайтом ніби то продавав батути. Оплату я здійснила на картку 5375235211393101. Як виявилося ні батута, ні грошей мені не бачити. Заявку у банки отримувача і відправника написала, заяву у правоохоронні органи написала, всі докази надала. Через тиждень на мій телефон поступив дзвінок з номеру +380567976363, представився співробітником банку,і повідомив, що вони вийшли на зв’язок з шахраєм,і він готовий мені повернути кошти, але при цьому я повинна відкрити в них картку… Цікаво виходить, звоню в поліцію і на гарячу лінію Абанку, мені повідомляють, що гроші банк може повернути лише за рішенням правоохоронних органів… Виходить, що банк сам проводить розслідування і повертає так просто кошти, чому в співробітників Абанку різна інформація з приводу цієї ситуації?
Абанк
Підтримка Абанку 7 червня 2022, 10:18
Доброго дня!
Дійсно Вам телефонував наш Співробітник з метою інформування щодо повернення коштів.
Для оперативного повернення коштів, ми проінформували Вас про необхідність оформлення картки, це можна зробити онлайн у нашому додатку АБанк24.
Дякуємо Вам за прийнятий від нас дзвінок, очікуємо на відкриття картки для подальшої можливості повернення коштів на Ваш рахунок.

19036256
19036256
6 червня 2022, 21:01
Наталія Наталія,а Ви впевнені,що шахраї тільки торгують і не можуть представлятися робітниками банку?
7 червня 2022, 0:00
Отож,що не впевнена.
7 червня 2022, 11:07
В мене є відкритий рахунок в іншому банку. Тому вмовляти мене відкрити картку у Вашому банку є незаконною процедурою. Кошти ви мені можете повернути і на мою картку,з якої був здійснений переказ,з урахуванням всіх комісій,то є не проблема. Тому прошу надати письмову відмову про повернення коштів на мій існуючий рахунок.
8 червня 2022, 17:05
Кошти повернуті в повному обсязі. Дякую співробітникам Абанку.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку