А-БАНК НЕ ВІДДАЄ ВАЛЮТУ

cmpunk 28 квітня 2022, 18:13
Так як термін депозиту закінчується, звернувся в підтримку для бронювання валюти у відділення, на що відповіли спочатку що мають валюту для виплат депозитів, але коли запитав у якому відділенні є валюта відповіли «за наявності валюти в касі»
У яких відділеннях, яка сума не відповідають, тобто для зняття ВЛАСНИХ коштів потрібно обїхати всі працюючі відділення (які звісно працюють з 10.00 до 15.00), вистояти черги і тоді можливо (а можливо ні) вдасться забрати свої кошти
Банк не виконує своїх зобов’язань перед клієнтом, не шукає шляхів вирішення проблеми та списує на все підряд, аби не віддати кошти.
Абанк
Підтримка Абанку 28 квітня 2022, 20:16
Доброго дня!
Щоб отримати валютний депозит не обов'язкового звертатися до відділення. Ви можете зарахувати кошти на Вашу картку та при можливості отримати готівку. Дійсно, на разі готівка у відділеннях потрапляє лише від обороту, тому наші фахівці радили уточнювати інформацію про наявність готівки саме у відділеннях Банку. Ми зв'яжемось з Вами для вирішення питання.

28 квітня 2022, 18:18
Просто смирись и простись
28 квітня 2022, 20:36
«уточнювати у відділеннях» це їздити по різним точкам міста в робочий час? «ваші спеціалісти» нічого не уточнюють і перекладають все на клієнта. звязуйтесь, проблема актуальна і не вирішена!
28 квітня 2022, 22:21
Дружище без обид, но прислушайся не знаю какая у тебя сумма, но единственным, но верным вариантом спасти и вернуть свое лавэ это подойти к менеджеру и за 30% от депозита суммы договориться с ней о возврате
29 квітня 2022, 12:44
Я тобі не дружиче і впораюсь без твоїх порад
29 квітня 2022, 18:20
***