Дякую! Банку а-банк за те, що вашим банком користуються багато шахраїв.

Володимир Бардюк 22 квітня 2022, 12:23
Ось одна із ваших клієнток, Oлх шахрайка Коганова Анна. ОБМАН НА ПРЕДОПЛАТУ!!! МАЄ БАГАТО ПОЗИТИВНИХ ВІДГУКІВ, АЛЕ ОЛХ ДОСТАВКОЮ ВІДПРАВЛЯТИ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ.Номер картки 5375 — 2352 — 1170 — 3077 (А-БАНК).
Абанк
Підтримка Абанку 22 квітня 2022, 13:15
Доброго дня! Позиція Банку в цьому питані категорична, ми проти шахрайства, для цього у нас проводяться постійні перевірки сумнівних платежів, а для кожного Клієнта і також для гостей нашого офіційного сайту у нас є окремі та доступні для кожного інструкції безпеки, з якими можете ознайомитись і Ви за цим посиланням: https://a-bank.com.ua/security. Зі свого боку ми зафіксували факт шахрайства і Банком було вжито заходів. Також радимо звернутися до поліції для фіксації заяви про шахрайство. Будемо раді сприяти розслідуванню та допомогти в поверненні Ваших коштів. Для уточнення додаткової інформації просимо надати відповідь у приватному повідомленні.

alexandr2783
alexandr2783
24 квітня 2022, 0:25
Вітаю! я також постраждав від дій цієї шахрайки ,теж перевів передоплату 300 грн. на OLX.UA за марки , так як і Володимир Бардюк , після чого шахрайка зникла , так як і її обліковий запис на olx.
Карта шахрайки таж сама — 5375 2352 1170 3077 .

Звернення у службу підтримки вашого банку А-Банк (Акцент банк)зробив , так як і у свій банк відправник коштів . До вас прохання розібратись з цією шахрайкою , зі свого боку мабуть буду писати заяву , тут вже діло принципу , не скільки тих грошей.
Дуже прикро що ці шахраї займаються таким у цей важкий час для всієї країни.
Слава Україні!

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Дякую! Банку а-банк за те, що вашим банком користуються багато шахраїв.