А банк вкрав кошти і залишив нас, біженців, без їжі

Anastasiia Zhulkovska 16 квітня 2022, 19:48
Доброго дня, в мене наступна проблема виникла з Абанком. Заблокували мою картку на якій були всі кошти до існування. Я вивезла свою малу дитину закордон подалі від війни, і зараз ми залишились без нічого.
Я є криптотрейдером і іноді беру участь в еірдропах різноманітних крупних проектів, більше тижня тому назад я брала участь в дропі крипто-коіна Zynga Metaverse, (посилання на коін я кидала службі безпеки банку для підтвердження)
в виборі метода виводу коіна я вказала свою карту абанк, але так як виводили вони крипту через децентралізований обмінник uniswap, то транзакції при попаданні в блок erc-20 розбились на кучу мілких транзакцій, і учасникам прийшла велика кількість платежів мілкими сумами замість одного крупного платежу, посилання на сторінку з транзакціями я також відправляла в службу безпеки банку. Просила розблокувати мою картку, так як вона не несла злого наміру.
Грубо кажучи ці токіни- це оплата за ряд задань в розвиненні даного коіна в яких я брала участь до його дистриб’юції.
Отже сказали чекати розгляду три дні, пройшло 8 днів, я знову їм написала (подзвонити не можу, бо вивезла дитину закордон від війни і підвалів, завдяки цьому банку, який залишив мене без коштів). Так як я не можу поповнити український номер телефонний, то зрозуміло, що до мене банк додзвонитися не може, коли я прошу телефонувати в вайбер або телеграм для вирішення питання мене ігнорують. Після довжелезної переписки з багатьма операторами банку (бо вони мене перекидали від одного працівника до іншого і заново треба було щоразу пояснювати ситуацію) вони видали дуже геніальну ідею: все, що я надала для доказу не є доказом і дайте нам чеки. Так от: криптовалюта в нас не облагается податком. Тим паче децентралізована, яку тільки запустили на біржі.
Так само децентралізовані обмінні пункти не дають ніяких виписок. Є тільки хеш транзакцій. В яких видно як ці монети рухаються в системі. Хеш транзакції, це унікальний ідентифікатор кожної транзакції по якому можна цю транзакцію знайти і відстежити. Грубо кажучи, як ссилка на саму транзакцію і я її надала. Ніяких чеків у цій системі не існує і я це пояснювала. Отже в мене тупо вкрали кошти і залишили дитину голодною під час війни. І сльози якщо чесно і лють. Це як трактувати? Не здохла на Україні, то ми допоможемо здохнути всюди?
Абанк
Підтримка Абанку 17 квітня 2022, 11:14
Доброго дня! Відповідно до ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації доходів», Банк проводить заходи щодо перевірки Клієнта для розуміння його діяльності, суті та цілей використання банківських продуктів. Вашим питанням займаються наші Спеціалісти, ми зв'яжемось з Вами за результатом.

Гера Залупа
Гера Залупа
16 квітня 2022, 19:52
Сама виновата есть куча обменников нет надо через банки выводить сиди теперь и вспоминай про ряд завдань
17 квітня 2022, 6:46
Сейчас ты используешь карту банка для ведения коммерческой деятельности без уплаты налогов. Никаких легальных документов по этой дейтельности у тебя нет. Естественно что банку такие клиенты не интересны.
17 квітня 2022, 22:55
а зарплату могут заплатить и через неделю-две.

Ну так надо было устраиваться на работу на две недели раньше. Чтобы уже получить зарплату и уже накормить ребенка. Это твоя, как родителя, обязанность. А вот банк не имеет никаких обязательств перед твоим ребенком, уж точно не обязан его кормить.

Напоминаю у нас ВОЙНА.

Я в курсе, в отличии от тебя. И война у нас не только на клиентов действует, но и на банки. Хотя к тебе твоего отзыва война не имеет никакого отношения.

У тебя тема отзыва не про войну, а про спекулятивные игры с использованием карты привязанной к текущему счёту физического лица который нельзя использовать для ведения коммерческой деятельности.
vikki55
vikki55
18 квітня 2022, 1:42
Ты именно знаешь какая у человека ситуация, может он работать на полную ставку или отдаленно?
И у меня тема — касательно человеческого отношения и уважения. По-поводу войны ,я с тобой не соглашусь (не зная ничего о человеке — нельзя судить). Прокомментировать можно по-разному, но тебе почему-то надо унизить и оскорбить. Складывается впечатление что тебе за это платят.
18 квітня 2022, 5:19
Если не может работать это разве перекладывает на банк ответственность за его ребенка?

Потрать тогда свои деньги и накорми этого ребенка — ты к нему имеешь такое же отношение как и банк, А то играешься словами прикрывая простого спекулянта, который в свою очередь манипулирует статусом беженца и родителя.

Если у автора нет возможности обеспечивать жизнь ребенку то надо прощаться с родительскими правами и ребенком.

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / А банк вкрав кошти і залишив нас, біженців, без їжі