Єпідтримка

олександр Мусієнко 16 квітня 2022, 15:15
Доброго дня!
Стосовно виплати Єпідтримка. В Дії статус про успішне зарахування коштів, по факту на рахунку 0. Що відбувається? Коли чекати кошти?
Абанк
Підтримка Абанку 16 квітня 2022, 15:25
Доброго дня!
Ми вже звернулися в Дію, отримали від них відповідь, що кошти поки що не переказувалися на Банк. Зараз вони розбираються із проблемою на своєму боці. Як тільки гроші надійдуть в Банк, ми відразу виплатимо їх на картку.

19036256
19036256
16 квітня 2022, 17:36
Українці скаржаться на затримки з виплатами 6500 гривень допомоги

16 квітня 2022, 19:16
Как же достали со своим в тысячно первый раз вопросом про эти 6500 грн. Уже сколько раз вам и вам подобным отвечали, что не хрен с этими тупыми вопросами к банкам обращаться. Обращаться надо не к банкам, а к министерству экономики.
В «Дие» может быть написано, что вам миллиард долларов перечислено, но пока министерство экономики эти деньги банку не перечислит, никто и вам эти деньги начислять не будет
олександр Мусієнко
олександр Мусієнко
16 квітня 2022, 20:45
Чого Вас взагалі хвилює . хто і що запитує? Це моя особиста справа! І якщо буде потрібно , — я і 1002 раз запитаю.
16 квітня 2022, 20:48
Это колонка для публичных отзывов. Разницу понимаете между «личным» и «публичным»? Тут каждый может выразить свое мнение если люди «тормозят». А вы тот еще «медленный газ»
Уже сколько раз давался здесь ответ на эту тему, но вы продолжаете «тормозить»
Александр Криворожский
Александр Криворожский
17 квітня 2022, 14:13
Дія — Державні послуги онлайн: Ми поділяємо ваші емоції. Проте у цьому процесі Дія виступає технічним адміністратором послуги, а всі виплати здійснює Ощадбанк за поданням Мінекономіки. Ми відображаємо той статус заявки, який надає нам Ощадбанк. Наразі ми разом з партнерами шукаємо шляхи вирішення ситуації, яка склалася.

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43