Мій особистий досвід співпраці з А-Банк без купюр.

Сергій Лунін 15 вересня 2021, 7:00
Розпочнемо самого початку і так як є, Додаток А-Банк зрозумілий, можна сказати простий, так є дещо що потрібно вдосконалювати але це стосується всіх додатків і не тільки А-Банк, якщо щось не зрозуміло в чаті додатку ви завжди отримаєте професійну допомогу в будь який час. Оцінка5/5 (Друкую з власного досвіду)
Друге що подобається А-Банк завжди підходить до кожного клієнта з його питанням індивідуально це також дуже приємно, оцінка5/5.
Розрахунок онлайн без проблем з любими сайтами, так як для мене це дуже важливо тому-що більшість покупок здійснюється в інтернет магазинах оцінка 5/5. Переказ з карти на карту 5/5 не було затримок або ще якихось форс-мажорних випадків з приводу трансферів…
Тепер по пластиковій картці, пластик можна було використати більше якісніший не витримує якщо постійно в екстремальних умовах оцінка 4/5(Розумію не який не витримує, це месенж для А-Банк просто є з чим порівнювати)
Депозити гарні % ставки.
Повернемося до додатку А-Банк.
Є можливість оформити Розстрочку, оплату Частинами прямо в додатку і вибрати бажаний термін погашення шоб не було навантаження на бюджет, дуже сподобалося, я вище друкував що більшість покупок здійснюється мною в інтернеті. Тому оцінка 5/5.
P.s Всім дякую хто дочитав відгук до кінця, будуть зміни обов’язково іх додам, так як плюси так і мінуси.
Абанк
Підтримка Абанку 15 вересня 2021, 9:16
Доброго дня!
Дякуємо за відгук, нам дуже приємно! Дуже раді, що Ви з нами. Зробимо все, щоб Ви й надалі отримували позитивні емоції від обслуговування.😊

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Мій особистий досвід співпраці з А-Банк без купюр.