Шулерський банк

podatko 4 червня 2021, 17:06
А Банк це швидше за все оранізація шахраїв, які нав«язують свої «вигідні» тарифи для того, щоб обдурити клієнта. Можливо це сталося за зміни власника банку. Я є клієнтом банку півтора року. Чітко користувався безвідсотковим кредитом. Але з початку цього року в Абанку почались незрозумілі процеси. Декілька разів блокували картку під видом, що це служба безпеки банку. Потім «пішли» на зустріч клієнтам, збільшили термін пільового кредиту, зменшили відсоткову ставку. Одним словом маючи кредитний ліміт в 5000 грн, та погасивши 4987грн, Мені нарахували в пільовоиму періоді 273 грн відсотків по кредиту. Отак виходить за 13 грн-плати 273.
Звязувався зі спеціалістами банку, просив сформулювати формулу нарахувань, на що мені повідомили, що це компетенція банку. Втікаю з цього фінансовоо урупування!!!
Абанк
Підтримка Абанку 4 червня 2021, 18:48
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук і прийнятий від нас дзвінок. Пільговий період по картці «Зелена» діє до 62 днів, всі витрати поточного місяця необхідно внести до кінця наступного місяця в повному розмірі, в разі виходу з пільгового періоду комісія в розмірі 3.4% на місяць нараховується на весь період з моменту початку пільгового періоду.
Також ми додатково щомісяця інформуємо про планові платежі за пільговим періодом картки.
Ми ознайомилися з Вашим зверненням на підтримку, співробітник розповів Вам про суму яку потрібно було внести та суму яка була внесена.
Ми готові піти Вам назустріч і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені.

IYT
IYT
4 червня 2021, 19:45
А Банк це швидше за все оранізація шахраїв — не зовсім, це МФО, але різниці нема. Втікаю з цього фінансовоо урупування!!! — я теж втік після відмови надання кредитного ліміту в розстрочку, 10000 просив, та надання як довіренному клієнту Швидка готівка під 75% та при цьому скрив від мене що реальна % ставка 109%, оформляв через кол центр та по хорошему треба б було поскаржитися в НБУ. Закрив кредит протягом тижня та закрив відразу карту. Поповнюв в а банк карту Моно на великі суми але тепер і цього робити не буду на це є ще Універсалбанк.

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8