Ужасний банк

Angelikas 14 березня 2020, 12:11
Банк не відпрвідає стандармам!!! не завжди відписують на онлайн запитання, по друге насисляють відцотки АГРОМНі ні в якому банку Украіни таких великих немає!!! один раз поосрочила і вже начислили штраф і щей 7.4відцотки на весь кредит, не провнформувавши про це!!! по третє на період оформлення кредиту я була проінформована що відцоток кредиту буде 3.8,і сума виходила щось 400з чемто а 3місяці підряд приходила сума за відцотки 600 з гаком, так що люди не ведіться на цей розвод краще брати в інших банках там де все обяснять і не будуть людей дурити!!! тим більше зараз коли таке робиться в краіні всі інші краіни відтерміновують сплату кредитів і без відцотків в заязку з вірусом а наші навпаки накручують і щей такі суми!!!
Абанк
Підтримка Абанку 14 березня 2020, 13:12
Доброго дня! Для можливості детальніше розібратись у Вашому питанні і допомогти Вам у вирішенні, надайте, будь ласка, нам відповідь у приватному повідомленні.
Мінфін
Відповідь адміністратора
17 березня 2020, 15:33
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 17.03.2020).

Zhmunya
Zhmunya
15 березня 2020, 9:17
Кредит подразумевает платность и возвратность, если вы к этому не готовы — живите по средствам, а не влазьте в кабалу.
Реальная процентная ставка всегда указывается в договоре — не ленитесь читать.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку