Pozitivo
Зареєстрований:
20 червня 2012
Останній раз був на сайті:
7 лютого 2025 о 05:17
20 червня 2012
Останній раз був на сайті:
7 лютого 2025 о 05:17
Підписчики (6):

-
Kosack
Санкт-Петербург

-
Maliwka
96 років, Киев

-
vadimstor1
58 років, Киев

-
Алена Шипош
44 року, Киев
- 19 листопада 2012, 18:53
Налог на продажу валюты — что делать?
Как говорится, населению этот налог дает шанс проголосовать еще раз, и здесь мои мысли перекликаются с Donkey, проголосовать деньгами.
То есть, если вы за существующую власть и данный закон — положите еще денег на депозит, купите ОВГЗ и начинайте искать работу на шахте прямо сейчас. Если против — всю гривну забирайте с банков (в виде депозитов, денег на зарплатных карточках и т.д.) и срочно что-то покупайте, что вам необходимо, а также переводите в доллар.
Таким образом вы проголосуете так, что ваш голос уже не подтасуешь. Например, такие выборы назначаются на 21 ноября по всей стране — сразу после рассмотрения в Раде данного законопроекта. И не надо никаких революций, уважаемый Dreamer.
|
|
75
|
Переглядів: 3921, сегодня — 3
- 17:34 Долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:06 Маск запускає X Money: купувати криптовалюту та акції можна буде прямо у стрічці
- 15:52 Євро подорожчало на 21 копійку: НБУ встановив курси валют на понеділок
- 14:31 В Україні запроваджують реформу грошового забезпечення військових: як зміняться тилові та бойові виплати
- 12:43 В Україні готуються до запуску відкритого банкінгу: коли чекати та як захистять дані клієнтів
- 11:58 Binance програє боротьбу за європейський ринок через відсутність ліцензії MiCA
- 10:25 Курс валют 26 червня: долар у банках подешевшав на 12 копійок
- 25.06.2026
- 19:29 Понад 70% українок у крипті називають себе новачками — Binance
- 17:33 Долар та євро подорожчали на міжбанку
- 17:10 НБУ оновив список бенчмарк-ОВДП: банкам дали більше інструментів для виконання резервних вимог


Коментарі - 50