Мінфін - Курси валют України

Встановити
Huppal
Микита Гуппал Proінвестиції
Зареєстрований:
7 квітня 2023

Останній раз був на сайті:
12 червня 2024 о 16:19
Підписчики (2):
Alexa1957
Alexa1957
HanaHu
HanaHu
Микита Гуппал — Proінвестиції
Інвестиційний аналітик Freedom Broker, автор телеграм-каналу @pro_invest_ukraine
15 січня 2024, 20:45

📉 Sell the News: Парадокс Ринку

😑 Багато людей мене питали про те, чому ж ціна на Bitcoin впала, в той час як SEC погодили такі очікувані спот-ETF від різних інвестиційних компаній. А також чому так само буває коли є позитивні новини, а в цей же час акції падають.

😮 Тому ловіть навчальний пост)

📉 Sell the News: парадокс ринку

👉🏻 Явище «sell the news» на фондовому ринку — це парадоксальна ситуація, коли інвестори продають акції після публікації позитивних новин або звітів, які, здавалося б, мали б стимулювати зростання їх вартості. Ця контрінтуїтивна стратегія заснована переважно на психології ринку та поведінкових фінансах.

🔮 Психологія інвестування

👉🏻 «Sell the news» базується на принципі «купуй на чутках, продавай на новинах». Інвестори, знаючи про можливі позитивні новини, купують акції, сприяючи зростанню їх ціни. Проте, коли новини стають офіційними, вони вже враховані у вартості акцій, і деякі трейдери вирішують зафіксувати прибуток, продаючи акції. Це може спричинити зниження ціни акцій, незважаючи на позитивний характер новин.

🎲 Ринкові спекуляції та таймінг

👉🏻 Така поведінка пов'язана із концепцією «baked into the cake», коли ринок заздалегідь «випікає» очікування в ціну акцій до офіційного виходу новин. Коли новини нарешті з'являються, вони не приносять значного зростання, адже ринок уже адаптувався до цих очікувань, що може викликати розпродаж акцій, навіть якщо
новини позитивні.

💡 Феномен стадної поведінки

👉🏻 Інший аспект цього явища — «ефект стада», коли інвестори слідують діям інших, не проводячи глибокого аналізу. Це може спричинити масовий продаж акцій після публікації новин, що ще більше знижує їхню ціну.

🧠 Важливість поведінкового фактору в інвестиціях

👉🏻 Загалом, «sell the news» демонструє, як поведінкові фактори та психологія можуть впливати на фінансові ринки, часто призводячи до неочікуваних або ірраціональних рухів. Це підкреслює важливість збалансованого підходу до інвестицій, що враховує як фундаментальний аналіз, так і розуміння поведінкових тенденцій ринку.

Переглядів: 134, сегодня — 0
Стежити за новими коментарями

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися